کد خبر : 1836823 | 13 مرداد 1401 ساعت 22:28 | 69.5K بازدید | 25 دیدگاه

عملکرد رو به رشد صادقی ادامه دارد

این وینگر جوان، رقیب محبی در استقلال است

امیرعلی صادقی یک بار دیگر در دیدارهای تدارکاتی استقلال موفق به گلزنی شد.

به گزارش "ورزش سه"، هر چقدر که فصل گذشته فرصت کمتری برای درخشش امیرعلی صادقی مهیا شد اما به نظر می رسد که امسال داستان متفاوت تر از لیگ بیست و یکم است و این وینگر جوان و آینده دار، یکی از مدعیان اصلی حضور در ترکیب اصلی به شمار خواهد رفت.

بازیکنی که تابستان گذشته از سایپا به استقلال آمد، در ترافیک شدید خطوط تهاجمی تیمش گیر کرد و عملکرد خوب هم پستی هایش نیز باعث شد تا فرهاد مجیدی به اجبار نتواند چندان از امیرعلی صادقی در ترکیب اصلی تیمش بهره بگیرد و حالا با جدایی حسین زاده، این بازیکن فرصت بیشتری برای درخشش خواهد داشت.

صادقی که در بازی های تدارکاتی تیم ملی امید دروازه پرسپولیس و گل گهر را باز کرده بود، در اردوی پیش فصل آبی ها در ترکیه نیز درخشان ظاهر شد و هر دو گل تیمش را در تقابل با شاگردان آندره‌آ پیرلو در فاتح کاراگومروک به ثمر رساند تا نشان دهد به پختگی و تجربه لازم دست یافته است.

در دیدار دوستانه ای که امروز میان استقلال و داماش برگزار شد، صادقی باز هم برای تیمش گلزنی کرد. این وینگر جوان در دقیقه 65 گل دوم آبی ها را به ثمر رساند تا نشان دهد برای حضور در ترکیب ثابت و قرار گرفتن در بخش اصلی برنامه های ساپینتو، حسابی پرانگیزه است.

در روزهایی که بحث حضور محمد محبی در استقلال بسیار جدی تر از قبل است و گفته می شود او به زودی به جمع شاگردان ساپینتو اضافه خواهد شد، حالا امیرعلی صادقی می تواند رقیب جدی برای دیگر وینگر جوان آبی ها باشد.

دیدگاهها