کد خبر : 1837950 | 21 مرداد 1401 ساعت 22:05 | 19.6K بازدید | 7 دیدگاه

هشدار برای ساپینتو؛ پایان آرامش هفت ماهه

تیم استقلال علاوه بر آنکه نتوانست رکورد شکست ناپذیری اش را حفظ کند پس از 7 ماه دو بار دروازه اش را باز شده دید.

هشدار برای ساپینتو؛ پایان آرامش هفت ماهه

به گزارش "ورزش سه" در اولین دیدار بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال ایران و در حساس ترین دیدار هفته، تیم سپاهان اصفهان توانست استقلال را در ورزشگاه آزادی با دو گل شکست دهد. 
تیم استقلال که پس از یک فصل شکست ناپذیری و به عنوان مدافع قهرمانی پای به این دیدار گذاشته بود، در نیمه نخست نسبتا برتر از رقیب خود در میدان ظاهر شد، اما فوتبال حساب شده شاگردان مورایس در نیمه دوم منجر به شکست ساپینتو و یارانش در همین هفته ابتدایی در لیگ برتر شد. 
علاوه بر پاره شدن نوار شکست ناپذیری آبی ها در این دیدار، سید حسین حسینی نیز که در فصل گذشته لیگ برتر نمایش های فوق العاده ای داشت، پس از هفت ماه در یک دیدار دو بار دروازه اش را باز شده دید. آخرین باری که آبی ها در لیگ برتر، بیش از یک بار دروازه خود را باز شده دیدند به دی ماه سال پیش بر می‌گردد که برابر مس رفسنجان با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسیدند و نکته قابل توجه آن است که این تیم در طول فصل در همان دیدار بیش از یک گل دریافت کرد.

استقلال که در فصل پیش با اتکا به خط دفاع استوار خود توانست با یک رکورد فوق العاده قهرمانی را کسب کند، در برابر تیم سپاهان و در دفاع متزلزل ظاهر شد و ساپینتو خوش شانس بود که بیش از دو بار دروازه تیمش را باز شده ندید. باید منتظر ماند و دید با بازگشت مرادمند به خط دفاعی استقلال، آیا نظم و استقامت به خط دفاعی استقلال باز خواهد گشت یا خیر و آیا ساپینتو مجددا تیمش را با چینش سه دفاعه به میدان خواهد فرستاد و یا با بازگشتن حردانی، ترکیب خط دفاعی استقلال به سیستم چهار نفره تغییر خواهد کرد؟ سیستمی که به نظر با توجه به کارنامه سرمربی پرتغالی استقلال، تبحر بیشتری روی آن دارد.

دیدگاهها