کد خبر : 1838026 | 22 مرداد 1401 ساعت 11:43 | 11K بازدید | 2 دیدگاه

بازگشت دوباره؛ از پرتاب اوت تا رهبری خط دفاعی

هوادار در بازی نخست خود در فصل جدید دست به کار بزرگی زد و موفق شد تیم آلومینیوم را در اراک با نتیجه 1-0 شکست دهد.

بازگشت دوباره؛ از پرتاب اوت تا رهبری خط دفاعی

به گزارش "ورزش سه"، یکی از ارکان موفقیت تیم هوادار در این بازی نمایش خوب عزت پورقاز در قلب خط دفاعی بود. او فصل گذشته روزهای خوبی در تیم سپاهان نداشت و با وجود قرارداد به مدت یک فصل دیگر، تصمیم به جدایی از جمع طلایی پوشان دیار نصف جهان گرفت. پورقاز در بازی روز گذشته همانند بازی‌های دوستانه در قلب خط دفاعی تیم تهرانی مطمئن ظاهر شد و به سبب تجربه بالا توانست به خوبی خط دفاعی تیمش را رهبری کند تا در گام نخست به همراه هم تیمی‌هایش به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کنند.

مدافع با تجربه سپاهان از آنجایی که اوت‌های بلند خوبی می‌اندازد در جریان بازی و در چند صحنه هم سعی کرد با پرتاب اوت‌های بلند روی دروازه حریف خطر ایجاد کند و به هنگام زدن ضربات ایستگاهی هم جلو می کشید تا شانس خود را برای گلزنی بیازماید. هر چند موفق به انجام این کار نشد اما در نهایت، با کسب سه امتیاز این بازی شادمان در کنار هم تیمی‌هایش میدان را ترک کرد.

شاید به واسطه تجربه روزهای بد در سپاهان، برخی تصور می کردند اثرگذاری این مدافع باتجربه تمام شده است اما عزت پورقاز دیروز در قلب خط دفاعی تیم هوادار نشان داد هنوز هم می تواند یک مدافع موثر برای تیمش باشد. او که در بازی های دوستانه تیم هوادار در ترکیه موفق به گل زنی شد در لیگ یک و در تیم اتکا سابقه کار با ساکت الهامی را دارد. جالب اینکه آن روزها عزت پورقاز به عنوان مهاجم برای تیمش بازی می کرد اما به توصیه این مربی به خط دفاع برگشت و از آن موقع تا به امروز در قلب خط دفاعی به میدان می رود.

دیدگاهها