کد خبر : 1839328 | 29 مرداد 1401 ساعت 12:23 | 712 بازدید | 0 دیدگاه

گره مالیاتی فدراسیون تنیس باز شد

رئیس فدراسیون تنیس اعلام کرد بخش اعظمی از مشکلات مالیاتی این فدراسیون حل شد.

گره مالیاتی فدراسیون تنیس باز شد 

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، اواخر سال گذشته بود که تمام حساب‌های متصل به فدراسیون تنیس توسط سازمان مالیاتی کشور مسدود شد. این موضوع به خاطر حجم سنگین بدهی‌های مالیاتی بین سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ بود که حتی باعث مسدود شدن حساب شخص رئیس فدراسیون شد.  

در همین راستا، داود عزیزی گفت: متاسفانه به دلیل عدم ارائه اظهارنامه مالیاتی سال‌های ۹۱ تا ۹۵، این فدراسیون متحمل جرایم سنگین مالیاتی بود و در سال گذشته، طی دو مرحله کلیه حساب‌های فدراسیون بلوکه شد.  

او اضافه کرد: در ادامه این مشکل، مسائل زیادی پیش آمد و در دو مرحله از حساب ما پول برداشت شد. در مرحله اول، ۵ میلیارد ریال و در مرحله دوم مسدود شدن حساب‌ها، ۱۰ میلیارد ریال از حساب‌های فدراسیون برداشت کردند.

عزیزی افزود: برای حل این مشکل، مذاکرات گسترده و مکاتبات کاملی با وزیر محترم اقتصاد و دارایی و همچنین وزیر محترم ورزش و جوانان داشتیم. از سوی دیگر، تعاملی با سازمان مالیاتی انجام شد تا صد درصد از جرایم قابل بخشش این فدراسیون، بخشیده شد. همچنین اصل بدهی و جرایم غیرقابل بخشش را هم کامل پرداخت کردیم تا گره مربوط به بدهی مالیاتی در سنوات گذشته باز شود.

دیدگاهها