کد خبر : 1844719 | 30 شهریور 1401 ساعت 11:27 | 6.2K بازدید | 2 دیدگاه

به دلیل رفتار غیر ورزشی؛ دی‌ماریا دو جلسه محروم شد

آنخل دی‌ماریا، ستاره یوونتوس، به دلیل رفتار غیر ورزشی در دیدار برابر مونزا دو جلسه از همراهی تیمش محروم شد.

به دلیل رفتار غیر ورزشی؛ دی‌ماریا دو جلسه محروم شد

به گزارش "ورزش سه"، دی‌ماریا از زمان پیوستن به یوونتوس تا به حال نتوانسته درخششی که پیش از این در پاری سن ژرمن داشت را از خودش به نمایش بگذارد. 
این بازیکن که یکی از مهره‌های کلیدی پی اس جی بود، تابستان امسال از این تیم جدا شد و پیراهن پی اس جی را به تن کرد اما به نظر می‌رسد که شانس چندان با او یار نیست. 
او در اولین دیدار این فصل که در ترکیب یووه قرار گرفت موفق به گلزنی شد اما در نهایت به دلیل مصدومیت مجبور شد زمین بازی را ترک کند و مدتی را دور از میادین سپری کرد تا روند درمانش طی شود. 
این ستاره آرژانتینی در دیدار این هفته یووه برابر مونزا در ترکیب تیمش قرار داشت اما در فاصله پنج دقیقه تا پایان نیمه اول به دلیل ضربه‌ای که با آرنج به بازیکن حریف زد از زمین اخراج شد تا یووه 10 نفره به کارش ادامه دهد. 


یوونتوس در نهایت با نتیجه 0-1 در این بازی شکست خورد تا شرایط برای شاگردان مکس آلگری بیش از پیش دشوار شده باشد. 
حالا سازمان لیگ ایتالیا اعلام کرده است که دی‌ماریا به دلیل رفتار غیر ورزشی که در این بازی نشان داده است، دو جلسه از همراهی تیمش محروم خواهد بود. 
به این ترتیب این بازیکن دیدار تیمش برابر بولونیا و همچنین بازی حساس آنها برابر میلان را از دست داد و این به هیچ وجه خبر خوبی برای کادر فنی و هواداران این تیم نیست.

دیدگاهها