کد خبر : 1845130 | 02 مهر 1401 ساعت 16:02 | 31.2K بازدید | 15 دیدگاه

درخواست هواداران انگلیس؛ توخل به جای ساوت‌گیت!

هواداران انگلیس از اتحادیه فوتبال این کشور می‌خواهند که توماس توخل، سرمربی سابق چلسی، را جانشین گرت ساوت‌گیت کند.

درخواست هواداران انگلیس؛ توخل به جای ساوت‌گیت!

به گزارش "ورزش سه"، شکست شب گذشته تیم ملی انگلیس برابر ایتالیا باعث شعله‌ور شدن آتش خشم و ناراحتی هواداران این تیم شده است. 
سه شیرها جمعه شب در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف ایتالیا رفتند و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خوردند تا سقوط‌شان به دسته دوم این رقابت‌ها برای فصل آینده قطعی شود. 
این شکست باعث شده است که فشارها بر ساوت‌گیت بیش از پیش افزایش پیدا کند. او شب گذشته از سوی تعدادی از هواداران انگلیس که برای تماشای بازی تیم‌شان راهی سن سیرو شده بودند هو شد. 
حالا بسیای از این هواداران در شبکه‌های اجتماعی از اتحادیه فوتبال این کشور خواسته‌اند که این مربی انگلیسی را در فاصله کمتر از دو ماه تا جام جهانی برکنار و توماس توخل را جانشین او کند. 

1747649
این مربی آلمانی که به تازگی از هدایت چلسی برکنار شده است در حال حاضر روی نیمکت هیچ تیمی حضور ندارد و هواداران امیدوار هستند که او بتواند تیم‌شان را در جام جهانی 2022 قطر به موفقیت برساند. 
یکی از هواداران در صفحه توییترش در این باره نوشت:« من راه حل را به شما خواهم گفت. اگر توخل هدایت این تیم انگلیس را در جام جهانی برعهده بگیرد، آنها شانس زیادی خواهند داشت. او همه بازیکنان را به خوبی می‌شناسند و می‌داند چه بازیکنانی برای سیستم او خوب هستند.»
کاربر دیگری در این باره اظهار داشت:« ساوت‌گیت را اخراج کنید. توخل را به خدمت بگیرد. انگلیس به تیم خوبی تبدیل خواهد شد. به همین سادگی.»
تیم ملی انگلیس در رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر با ایران، آمریکا و ولز هم‌گروه است و در روز اول این مسابقات باید روبروی تیم ملی کشورمان قرار بگیرد.

دیدگاهها