کد خبر : 1845684 | 07 مهر 1401 ساعت 11:41 | 21.4K بازدید | 10 دیدگاه

اعتراف ستاره لایپزیش؛ هوادار لیورپول هستم

کنراد لایمر، هافبک اتریشی باشگاه لایپزیش، اعتراف کرد که طرفدار لیورپول است.

اعتراف ستاره لایپزیش؛ هوادار لیورپول هستم

به گزارش "ورزش سه"، در فصل تابستان اخبار زیادی در مورد احتمال انتقال کنراد لایمر به تیم هایی چون بایرن مونیخ و لیورپول مطرح شد و این هافبک 25 ساله در نهایت در لایپزیش ماندنی شد، اما به نظر می رسد او در فصل تابستان سال بعد راهی یکی از باشگاه های بزرگ اروپایی شود. حالا کنراد لایمر فاش کرد علاقه زیادی به لیگ برتر داشته و همیشه هوادار لیورپول بوده است.

کنراد لایمر گفت: "من به طور کلی طرفدار فوتبال هستم. من عموما تماشای لیگ برتر را دوست دارم و همیشه طرفدار لیورپول بوده‌ام.بی تردید در چنین شرایطی افکار زیادی از ذهن هر کسی می گذرد. فکر نمی‌کنم باشگاهی مانند بایرن مونیخ در هر فصل تابستان برای خرید شما اقدام کند و آنها یکی از بهترین تیم های جهان هستند.

من در حال حاضر در ترکیب لایپزیش حضور دارم و تمام تمرکز من روی این تیم است. اگر بیش از حد نگران باشید، مهم ترین چیز یعنی فوتبال بازی کردن و تلاش برای پیشرفت را از دست می دهید. من پنج سال است که برای لایپزیش بازی می کنم و احساس خوبی دارم. حالا قرار است یک سال بیشتر هم در این تیم بمانم و بعد خواهیم دید که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. البته وقتی با چنین باشگاه هایی ارتباط برقرار می کنید، به شما احساس غرور خاصی دست می دهد. اما من علاقه دارم با اطرافیان خود مشورت کنم و نیاز دارم که همه چیز با هم جور باشد."

دیدگاهها