کد خبر : 1846235 | 10 مهر 1401 ساعت 22:13 | 25.2K بازدید | 11 دیدگاه

جام ملت های فوتسال آسیا 2022؛

ایران در حد مدعی قهرمانی صعود کرد

تیم ملی فوتسال ایران سومین پیروزی خود را در دور گروهی جام ملت‌های آسیا کسب کرده و با اقتدار راهی دور حذفی شد.

ایران در حد مدعی قهرمانی صعود کرد

 به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتسال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا 2022 در کشور کویت حضور یافت. این تیم دو دیدار نخست خود در گروه سوم را با پیروزی پشت سر گذاشت تا صعود خود را پیش از برگزاری بازی های شب سوم قطعی کند؛ ملی پوشان فوتسال کشورمان امشب در آخرین بازی خود یک بار دیگر مقتدرانه ظاهر شدند و با 9 گل از سد لبنان گذشتند.
 
تیم ملی فوتسال ایران بعد از پیروزی 5-0 مقابل اندونزی، در بازی دوم چین تاپیه را 10 تایی کردند؛ آنها امشب نیز با هدفی مشابه پای به میدان مسابقه گذاشتند و کار سختی برای برپا کردن جشنواره گل مقابل لبنان نداشتند و توانستند ضمن بسته نگه داشته دروازه خود، 9 بار به گل برسند.
 
سالار آقاپور و حسین طیبی هر کدام دو گل در این دیدار به ثمر رساندند و سعید احمد عباسی، مسلم اولادقباد، بهمن جعفری، محمد حسین بازیار و مهدی کریمی زننده دیگر گل های ایران بودند.
 
ایران در پایان دور گروهی با 3 پیروزی از 3 بازی، 9 امتیاز و 24 گل زده (میانگین 8 گل زده در هر بازی) به عنوان قدرتمندترین تیم دور گروهی راهی مرحله یک چهارم نهایی شد تا نشان دهد از انگیزه بالایی برای کسب قهرمانی شماره 13 برخوردار است. اندونزی که بعد از شکست مقابل  ایران هر دو بازی دیگر خود مقابل لبنان و چین تایپه را با برد پشت سر گذاشت، به عنوان تیم دوم گروه سوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. در این مرحله ایران با ویتنام و اندونزی با ژاپن دیدار خواهند کرد.

دیدگاهها