کد خبر : 1846631 | 13 مهر 1401 ساعت 11:07 | 114.6K بازدید | 11 دیدگاه

او پختگی خاصی دارد؛

کونسیسائو: طارمی مثل همیشه خوشحال نیست

سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو بعد از دیدار تیمش مقابل لورکوزن حرف‌های جالبی را درباره مهدی طارمی به زبان آورد.

کونسیسائو: طارمی مثل همیشه خوشحال نیست

به گزارش "ورزش سه"، پورتو که در دو بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا متحمل دو شکست شده بود شب گذشته برابر بایرلورکوزن قرار گرفت و موفق شد حریف خود را با دو گل شکست دهد تا همچنان به صعود امیدوار باقی بماند.

مهدی طارمی، ستاره ایرانی باشگاه پورتو، همچون دیدار برابر براگا، گلی برای تیمش به ثمر نرساند اما با ارسال دو پاس گل یکی از بهترین بازیکنان تیم سرجیو کونسیسائو لقب گرفت. با این حال سرمربی پورتو معتقد است که مهاجم ایرانی در بهترین حالت روحی خود قرار ندارد.

سرجیو کونسیسائو بعد از پیروزی ارزشمند تیمش مقابل بایرلورکوزن گفت: "احساس می کنم که طارمی مثل همیشه خوشحال نیست اما نباید خیلی روی این مسئله تمرکز کرد چون چیزی او را اذیت نمی کند. در مقابل براگا این اتفاق نظر وجود داشت که او بهترین بازیکن زمین بود. من می خواهم به شما بگویم که او یک پختگی خاصی دارد."

کونسیسائو در مورد کم‌تجربگی تیمش نیز گفت: "من به هواداران گفته‌ام که بازیکنانی داریم که تجربه زیادی از حضور در این سطح ندارند. من در مورد ژائو ماریو صحبت می کنم. گالنو و دیوید کارمو نیز از این دسته هستند؛ بازیکنان جوانی که به تجربه‌اندوزی نیاز دارند. مقطع زمانی دشواری است و باید به آنها کمک کرد. در واقع به همین دلیل حمایت ما از آنها بسیار مهم است. شما باید درک کنید که این بازیکنان نیاز دارند تا حمایت افرادی که به باشگاه علاقه دارند، همراه خود ببینند. وقتی ما بتوانیم در این لحظات به این بازیکنان کمک کنیم قوی‌تر هم خواهیم شد."

ویدئو: 261452

دیدگاهها