کد خبر : 1846684 | 13 مهر 1401 ساعت 17:41 | 29.2K بازدید | 15 دیدگاه

رئال مادرید به دنبال تکرار خاطره شیرین بعد از هفت سال

رئال مادرید به دنبال کسب سومین پیروزی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان است.

رئال مادرید به دنبال تکرار خاطره شیرین بعد از هفت سال

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید فصل را فوق العاده آغاز کرده و علیرغم عدم تحرک فراوان در بازار تابستانی، همچنان در تمامی جام های فصل، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می شود. آنها در هفته اول لیگ قهرمانان با سه گل در خانه سلتیک به برتری رسیدند و هفته دوم نیز در دیداری دشوار با نتیجه 0-2 در مادرید از سد لایپزیش گذشتند. حالا رئال مادرید امشب در خانه پذیرای شاختار است و سه امتیاز این دیدار می تواند صعود آنها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را تقریبا قطعی سازد.

رئال مادرید تحت هدایت همین کارلو آنچلوتی و در فصل 15-2014 در هر 6 دیدار مرحله گروهی خود برابر بازل، لودگورتس و لیورپول به صورت رفت و برگشت به برتری دست یافت که این بهترین رکورد این باشگاه در سال های اخیر است. حالا رئال مادرید اگر امشب موفق به غلبه بر شاختار شود، دوباره و بعد از هفت سال به این رکورد دست یافته است.

اما این باشگاه در سال 2011 نیز در هر 6 دیدار مرحله گروهی پیروز شد، اما در هیچ کدام از این دو فصل رئال مادرید به عنوان قهرمانی نرسید و هر دو بار در نیمه نهایی متوقف شد. این تیم محبوب و اسپانیایی در لالیگا نیز شرایط خوبی داشته و در کنار بارسلونا شانس اول قهرمانی محسوب می شود. رئال مادرید فصل گذشته و با ارائه نمایش هایی خاطره انگیز برای چهاردهمین بار فاتح لیگ قهرمانان شد و آنها امیدوارند با این شروع خوب، این خاطرات در فصل جاری نیز برای کهکشانی ها تکرار شود. 

دیدگاهها