کد خبر : 1856606 | 09 آذر 1401 ساعت 21:39 | 29.2K بازدید | 1 دیدگاه

بی اطلاعی متئو لکی از شکست فرانسه؛

گلزن استرالیا ارزش گل صعود را نمی‌دانست!

متئو لکی نمی‌دانست که اگر گل پیروزی‌بخش را نمی‌زد، استرالیا از جام جهانی کنار می‌رفت.

گلزن استرالیا ارزش گل صعود را نمی‌دانست!

به گزارش ورزش سه، استرالیا امشب با تک گل متئو لکی برابر دانمارک پیروز شد تا با ۶ امتیاز و پس از تیم ملی فرانسه، به مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه پیدا کند.

لکی که با گلزنی در این مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، پس از این بازی تاکید بر اینکه استرالیا مستحق پیروزی برابر دانمارک بود، گفت: راهیابی به مرحله حذفی، رویای زیبایی بود که برای بازیکنان تیم ملی استرالیا محقق شد و حالا همه منتظر اتفاقاتی هستیم که قرار است رخ بدهد.

او در ادامه گفت: احساس فوق‌العاده‌ای دارم؛ من از کودکی و از زمانی که تیم ملی استرالیا را در جام جهانی تماشا می‌کردم، آرزوی حضور در این رقابت‌ها را داشتم و بابت حضور در جام جهانی و صعود به مرحله بعد، افتخار می‌کنم.

گلزن استرالیا در مورد شرایط بازی همزمان گفت: هیچ اطلاعی نداشتم که بازی فرانسه و تونس چند چند است. نمی‌دانستم تونس، فرانسه را بُرده و هیچ توجهی نداشتم و فقط دوست داشتم بازی خودمان را ببریم.

این بازیکن در پایان با اشاره به اینکه در صحنه گل، تلاش کرد تا توپ را کنترل و به آرامی وارد دروازه حریف کند، گفت: بازی در کل فوق‌العاده بود و خیلی خوب بازی کردیم و تغییرات هم در زمانی مناسب، انجام شد.

نکته جالب اینکه بی اطلاعی لکی از پیروزی تونس مقابل فرانسه نشان می‌دهد او نمی‌دانست گلش به منزله صعود تیمش از مرحله گروهی است و تصور می‌کرد باتوجه به مساوی یا برد احتمالی فرانسه، تیمش با یک تساوی هم راهی مرحله بعدی خواهد شد.

دیدگاهها