کد خبر : 1856994 | 12 آذر 1401 ساعت 02:26 | 15.3K بازدید | 5 دیدگاه

تیته: همه در این باخت مقصر هستیم

تیته، سرمربی تیم ملی برزیل، می‌گوید تمامی اعضایش تیمش در پیروزی و شکست شریک هستند.

تیته: همه در این باخت مقصر هستیم

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل امشب در آخرین بازی از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی کامرون رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد. 
صعود آنها به مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 قطر از پیش قطعی شده بود اما آنها امیدوار بودند که با کسب سه امتیاز این بازی به عنوان تنها تیم 9 امتیازی این مسابقات به مرحله بعدی صعود کنند، هدفی که در نهایت محقق نشد. 
تیته پس از پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« همه چیز در بازی مشخص بود. ما تلاش کردیم، حملاتی داشتیم و سعی کردیم از ضدحملات هم استفاده کنیم اما عملکرد ما به اندازه کافی موثر نبود. کامرون شایستگی زدن گل و پیروزی در این بازی را داشت.»

1774255

او در پاسخ به این سوال که آیا خودش را مقصر شکست می‌داند یا خیر گفت:« همه ما در این بازی شکست خوردیم. همه ما در آماده‌سازی، پیروزی و شکست شریک هستیم. من تنها سخنگوی تیم به حساب می‌آیم و یکی از کسانی هستم که مسئولیت این شکست را برعهده دارد.»
سرمربی برزیل با ابراز رضایت از صعود تیمش اضافه کرد:« ما می‌دانیم که شکست هم بخشی از زندگی است و ناراحتی از این بابت طبیعی است. اما فوتبال رقابتی است که همیشه شانس دوباره به شما می‌دهد و ما هم پس از کسب دو پیروزی شکست خوردیم. باید انرژی خودمان را حفظ کنیم چون از فردا عصر برای مرحله بعدی آماده خواهیم شد.»
تیته درباره دلیل ناکامی تیمش در این بازی ادامه داد:« درسی که ما از این شکست گرفتیم این بود که خلاقیت و تاثیرگذاری در واقع مرحله نهایی هر حمله روی دروازه حریف است. شاید باید به این نکته اشاره کنیم که گاهی نتوانستیم در نهایت کار درست را انجام دهیم.»

 

دیدگاهها