کد خبر : 1858294 | 19 آذر 1401 ساعت 02:24 | 219.2K بازدید | 27 دیدگاه

اوتامندی و کاری که برنده‌ها انجامش نمی‌دهند

زشت‌ترین شادی جام جهانی به نمایش در آمد

مدافع باتجربه تیم ملی آرژانتین بعد از پیروزی امشب تیمش، شادی عجیب و غیرمعمولی را رو به بازیکنان حریف انجام داد.

زشت‌ترین شادی جام جهانی به نمایش در آمد

به گزارش "ورزش سه"، یکی از جذاب‌ترین بازی‌های تاریخ جام جهانی با برتری آرژانتین در ضربات پنالتی به پایان رسید. البی‌سلسته بعد از این که پیروزی دو بر صفر را با تساوی دو – دو عوض شد، توانست در ضربات پنالتی از سد هلند گذشته و در شب حذف برزیل، جشن صعود بگیرد.

دیدار آرژانتین – هلند در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2022 همه چیز داشت و خشونت و درگیری بین بازیکنان هم بخشی از این همه چیز بود. در طول 120 دقیقه بازیکنان دو تیم با توجه به فشار بالای کار، در بی‌اعصاب‌ترین شکل ممکن مترصد بهانه بودند تا به هر شکل ممکن از خجالت هم دربیایند. درگیری شدید دقیقه 90 مهمترین این اتفاقات بود تا بازیکنان با بیشترین دوزِ کدورت ممکن وارد سی دقیقه و سپس ضربات پنالتی شوند.

1778000

آرژانتینی ها که بعد از دریافت دو گل، برد آسان خود را در آستانه از دست رفتن می دیدند، در ضربات پنالتی موفق تر از هلند ظاهر شده و توانستند این تیم را شکست دهند. آخرین ضربه که به گل تبدیل شد، جشن دیوانه وار یاران مسی هم کلید خورد؛ جشنی که یک صحنه بسیار عجیب و غیرمعمول هم داشت.

پنالتی مارتینز که به گل تبدیل شد و پیروزی آرژانتین قطعی، بازیکنان این تیم مرکز زمین را با سرعت نور به سمت او طی کردند تا در آغوشش گرفته و جشن صعود را شروع کنند؛ آنها یکی یکی از کنار هلندی هایی می گذشتند که خسته و غمگین از باخت، نای حرکت نداشتند؛ این بازیکنان در همین حین که شادی بازیکنان حریف را تماشا می کردند، با رفتاری عجیب از سوی نیکولاس اوتامندی روبرو شدند که با دستان خود برای آنها شکلک درآورده و در حال انجام شادی بود.

این حرکت مدافع سابق سیتی که هم اینک در بنفیکا توپ می زند، در حالی انجام شد که معمولا بازیکنان تیم برنده به دلداری بازیکنان حریف می پردازند و در چنین سطحی کمتر دیده شده که این گونه واکنشی را در چنین سطحی از فوتبال شاهد باشیم.

دیدگاهها