کد خبر : 1865934 | 01 بهمن 1401 ساعت 14:30 | 14.6K بازدید | 1 دیدگاه

حمله تکواندوکار المپیکی به هادی ساعی و خواهرش

یکی از ۲ نماینده تکواندوی مردان ایران در المپیک توکیو شدیدا از هادی ساعی، رییس فدراسیون تکواندو و خواهرش که مربی‌گری تیم ملی بانوان را بر عهده دارد، انتقاد کرد.

حمله تکواندوکار المپیکی به هادی ساعی و خواهرش

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، آرمین هادی‌پور، نماینده ایران در المپیک توکیو و دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان و طلای آسیا پس از بروز برخی مشکلات و حواشی ضمن کناره‌گیری ناگهانی از تیم ملی تکواندو، شدیدا از هادی ساعی و خواهرش انتقاد کرد.

بعد از مصاحبه هادی و مهروز ساعی علیه آرمین هادی‌پور، این تکواندوکار المپیکی ایران شدیدا از آنها انتقاد کرد.

هادی‌پور با انتشار مطلبی در فضای مجازی شدیدا به هادی ساعی، رییس فدراسیون تکواندو تاخت و نوشت: "به جای مصاحبه کردن و من را کوبیدن به فکر این باشید که بیشتر از این ورزشکاران را فراری ندهید. من که خودم بیرون آمدم و به کسی هم کاری ندارم، ولی با همه مربیانی که کار کردم بروید ببینید راجع به من چه می‌گویند و راجع به شماها چه می‌گویند. اگر تا الآن ساکت ماندم به احترام این بود که فکر می‌کردم بعضی از آدم‌ها به اندازه اسمشان بزرگ هستند."

هادی‌پور هم‌چنین در واکنش به مصاحبه مهروز ساعی، مربی تیم ملی بانوان که در اقدامی عجیب راجع به تیم مردان و آرمین هادی‌پور مصاحبه کرده بود، نوشت: "جایگاه یک‌سری‌ها فقط در حد خانواده است، اگر می‌آورندش توی کادر دلیل بر بزرگ شدنتان نیست، فقط لطف برادر هست... لطفا صندلی را محکم‌تر بگیرید."

آرمین هادی‌پور هم‌چنین در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که نمی‌خواهد درباره این افراد صحبت کند، اظهار کرد: ما هم می‌توانیم مصاحبه کنیم و حرف بزنیم اما به‌خاطر ادبی که داریم حرمت نگه می‌داریم و حرف نمی‌زنیم.

او هم‌چنین تاکید کرد با این شرایط هیچ قصدی برای بازگشت به تیم ملی ندارد.

دیدگاهها