کد خبر : 1867349 | 08 بهمن 1401 ساعت 22:58 | 5.5K بازدید | 9 دیدگاه

فاصله با تیم دوم به یک امتیاز رسید

بایرن 1-1 فرانکفورت: تیم ناگلزمان بردن را فراموش کرده

بایرن مونیخ با تساوی یک بر یک مقابل اینتراخت فرانکفورت موقعیت خود در صدر را به خطر انداخت.

بایرن 1-1 فرانکفورت: تیم ناگلزمان بردن را فراموش کرده

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در یکی از بازی های هفته هجدهم بوندس لیگا در ورزشگاه آلیانز آره‌نا به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت. این تیم با تساوی یک بر یک مقابل میهمان خود متوقف شد تا صدرنشینی خود را در خطر ببیند.
شاگردان یولیان ناگلزمان که با صدرنشینی راهی تعطیلات شده بودند، بازگشت جالبی به مسابقات نداشتند و طی دو هفته اخیر دو تساوی کسب کردند. آنها در شرایطی پای به هفته هجدهم گذاشتند که اختلاف شان با تیم دوم به سه امتیاز کاهش یافته بود.

1796092

بایرنی ها برای کسب اولین برد فصل در سال جدید بازی را تهاجمی شروع کردند و از همان دقایق ابتدایی در پی باز کردن دروازه حریف بودند. این فشار تا پانزده دقیقه نخست ادامه داشت تا اینکه فرانکفورت رفته رفته از حالت دفاعی خارج شد.
با نزدیک تر شدن به نیم ساعت اول کار، بایرن بازهم توپ و میدان را در اختیار گرفت اما فرانکفورت در ضدحملات خطرناک ظاهر شده و یک بار نیز تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما موفق به آن نشد.

برتری بایرن بالاخره در دقیقه 34 نتیجه داد و این تیم موفق به باز کردن دروازه حریف شد؛ روی پاس زمینی توماس مولر از سمت راست، لروی سانه با یک ضربه زمینی و کات دار از داخل محوطه جریمه، توپ را به گوشه دروازه کوین ترپ فرستاد و نتیجه را یک بر صفر کرد.

1796091

بایرن بعد از این گل به بازی تهاجمی خود ادامه داد و در پی گل دوم بود اما نیمه اول فقط یک گل داشت و در نهایت شاگردان ناگلزمان با برتری یک بر صفر راهی رختکن شدند.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که بایرن مونیخ با حفظ برتری خود به دنبال زدن گل دوم بود. در یک ربع نخست نیمه دوم فرانکفورت تلاش خاصی برای به تساوی کشاندن کار نداشت و شاهد تراکم بایرنی ها در زمین میهمان بودیم.

1796089

برخلاف جریان بازی در دقیقه 69 دروازه بایرن روی یک ضدحمله سریع باز شد. دایجی کامادا با یک پاس در عمق زیبا، رندال کولو موآنی را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن بعد از فریب مدافع پیش رو گل تساوی را به ثمر رساند.

جبرئیل سو در دقیقه 75 شانس زدن گل دوم برای فرانکفورت را داشت اما ضربه خطرناک او با اختلاف اندک از کنار دروازه راهی اوت شد. بایرن برای فرار از سومین تساوی یک بر یک متوالی تلاش بی حاصلی در دقایق باقی مانده داشت تا با توجه به پیروزی یونیون برلین در بازی این هفته، فاصله اش با تیم دوم تنها به یک امتیاز برسد.

دیدگاهها