کد خبر : 1868522 | 15 بهمن 1401 ساعت 18:17 | 20.6K بازدید | 8 دیدگاه

سریع‌تر تکلیف بزرگسالان و امیدها را روشن کنید

ضرب‌الاجل وزیر ورزش برای انتخاب سرمربی تیم‌ ملی

وزیر ورزش و جوانان از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست هرچه سریع‌تر نسبت به انتخاب سرمربی تیم ملی و تیم امید اقدام کنند.

ضرب‌الاجل وزیر ورزش برای انتخاب سرمربی تیم‌ ملی

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه روی گزینه ایرانی برای سرمربیگری تیم ملی ایران به جمع‌بندی رسیده‌اند، حالا انتخاب جایگزین کارلوس کی‌روش دوباره به یکی از بحث‌های داغ فوتبال تبدیل شده است.

در فضایی که فدراسیون فوتبال هنوز اقدام جدی‌ای برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان و همچنین تیم امید انجام نداده، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان از مدیران فدراسیون خواست تا هرچه سریع‌تر در این راستا اقدام کنند.

سجادی درباره انتخاب نشدن سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: «من از آقای تاج و همین‌طور آقای نبی خواهش کردم با همکاری هیئت رئیسه و کسانی که قرار است تصمیم‌گیری کنند و احتمالاً نشست فنی و گزینه‌هایی روی میز دارند، زودتر به نتیجه برسند. چون ما هر چقدر زودتر تعیین و تکلیف کنیم می‌توانیم بهتر و زودتر کمک کنیم تا تکلیف کادر فنی تیم امید هم روشن شود.»

او افزود: «همه ما خیلی علاقه‌مندیم که پس از پیروزی انقلاب یک بار تیم امید به المپیک راه پیدا کند؛ این خوب نیست که فوتبال ما بعد از انقلاب به المپیک نرفته است. باید سعی کنیم اتفاقات خوبی بیفتد و امیدوارم زودتر تعیین و تکلیف شود.»

با این تفاسیر احتمالا شاهد برگزاری جلسه مهم هیئت رییسه فدراسیون فوتبال درباره تعیین تکلیف کادر فنی تیم بزرگسالان و تیم امید خواهیم بود. باید دید چه اتفاقات جدیدی در این خصوص رخ می‌دهد.

دیدگاهها