کد خبر : 1868694 | 16 بهمن 1401 ساعت 16:10 | 3.7K بازدید | 0 دیدگاه

اکبر فلاح: منتظر شر بودم تا "آتو" بگیرم اما نشد!

عسگری با تواضع پیشنهاد داد، نتوانستم نه بگویم

اکبر فلاح پس از قبول سمت مدیریت فنی کشتی تهران، گفت: خودم را آماده کرده بودم که به رییس جدید هیئت کشتی نه بگویم، اما او به حدی مهربانانه و با ادب و تواضع حرف زد که دیگر نتوانستم نه بگویم.

عسگری با تواضع پیشنهاد داد، نتوانستم نه بگویم

به گزارش "ورزش سه" اکبر فلاح در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قبول سمت مدیریت فنی کشتی تهران از سوی رییس جدید هیئت کشتی تهران، اظهار کرد: من چند سال است که گفته‌ام از تیم ملی خداحافظی کرده‌ام و سر حرفم ایستادم. برای کشتی تهران هم گفته بودم سمتی قبول نمی‌کنم اما زیر حرفم زدم و به آن چیزی که چند سال عمل کرده بودم، پشت کردم.

دارنده مدال‌های طلا و نقره جهان افزود: افراد قبلی در هیئت کشتی تهران با من از نگاه بالا صحبت می‌کردند و وقتی به من پیشنهاد می‌دادند، قلدرانه برخورد داشتند و صحبت می‌کردند، به همین دلیل من هم مثل خودشان جوابشان را می‌دادم و می‌گفتم با شما کار نمی‌کنم. اما آقای عسگری، رییس جدید هیئت کشتی تهران، با ادب و تواضع آمد و طوری صحبت کرد که دیگر نتوانستم نه بگویم. من خودم را آماده کرده بودم که نه بگویم. اما او به حدی مهربانانه و با ادب و تواضع حرف زد که دیگر نتوانستم نه بگویم.

وی خاطرنشان کرد: حقیقت این است که منتظر شری بودم که این آقا حرکتی کند و من آتو بگیرم و جواب رد بدهم. اما او به من آتو نداد و من در قبال این همه احترام نتوانستم نه بگویم.

فلاح در ادامه گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرح وظایفش در این سمت گفت: کار فنی از صفر تا صد از رده نونهالان تا بزرگسال و بعد از آن به من سپرده شده است. باید چارچوب کار داشته باشیم و بر اساس قانون حرکت کنیم و تصمیم بگیریم. امروز هم با آقای عسگری در هیئت کشتی جلسه دارم. بی‌قانونی در چند سال گذشته کشتی تهران را به نابودی کشاند. ما باید از نفرات شایسته و بر اساس توانایی و کارنامه آن‌ها به کار بگیریم و از مربیان سازنده نیز که کشتی‌گیر دارند برای مسابقات کشوری استفاده کنیم. قصد دارم نفرات مطرح و عنوان‌داری را به کار دعوت کنم، اما باید صحبت‌های نهایی انجام شود. قطعا وزن این افراد از نفرات دیگر استان‌ها بالاتر خواهد بود.

مربی سازنده کشتی استان تهران درباره ارزیابی خود از توجه فدراسیون کشتی به رشد کشتی تهران با تصمیمات اخیر، گفت: من درباره فدراسیون کشتی نظری ندارم و نمی‌خواهم از آن‌همه انتقاد به یک‌باره تشویقشان کنم. همین الان هم که آقای عسگری محبت کرد و با ادب و تواضع با من صحبت کرد، اگر فردا چیزی از او ببینم، به سرعت جت از او انتقاد می‌کنم. متقابلا نیز از او می‌خواهم اگر او نیز چیزی از من دید، فورا انتقاد کند. اصل رفاقت نیز همین است. من خیلی‌ها را می‌بینم که اشتباهات سرمربیان تیم ملی یا رییس فدراسیون را نمی‌گویند تا مبادا جایگاهشان را از دست بدهند. اما اسم این کار رفاقت نیست و باید ایرادات را گفت تا موفق شوند. من هم اگر اشتباهی را از رییس هیئت ببینم، اول به خود او می‌گویم. اگر توجهی نکند دفعه بعد داد می‌زنم تا همه بدانند.

وی افزود: چند سال است که دغدغه کشتی تهران را دارم و همیشه انتقاداتم را گفته‌ام. در این فضای جدید قطعا ما هم می‌توانیم به عنوان بازوی فدراسیون عمل کنیم. تیم آقای عسگری نیز باید از نظر مالی و مدیریتی به ما کمک کند تا ما در مباحث فنی بتوانیم برنامه‌هایمان را جلو ببریم و کشتی تهران را به جایگاه شایسته‌اش برسانیم.

دیدگاهها