کد خبر : 1869346 | 19 بهمن 1401 ساعت 17:02 | 57.5K بازدید | 72 دیدگاه

خمز: همه چیز در آینده مشخص می‌شود

واکنش سرمربی اسپانیایی تراکتور به حضور در تیم ملی

سرمربی تراکتور گفت در آینده وضعیت حضورش در تیم ملی ایران مشخص می‌شود.

واکنش سرمربی اسپانیایی تراکتور به حضور در تیم ملی

به گزارش “ورزش سه” پاکو خمز در نشست خبری بعد بازی مقابل هوادار، شرکت کرد و گفت: از نتیجه به دست آمده خوشحال هستم. مقابل حریف قدرتمندی در این زمین بازی کردیم. آن طور که می‌خواستم نتوانستیم بازی کنیم. یکسری اشتباهات داشتیم و آرامش کافی را نداشتیم؛ ولی بخاطر این برد ارزشمند خوشحال هستم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری در رابطه با قضاوت داور بازی، گفت: راجع به داوری نظری ندارم. می‌خواهم در خصوص تیم خوب هوادار صحبت کنم. آن‌ها فوتبال خوبی بازی می‌کنند و کار را برای ما سخت کرده بودند.

خمز در خصوص مصدومیت میلاد کُر، گفت: به نظرم موضوع جدی نیست و حال این بازیکن خوب است. شاید با ما به تبریز برگردد و یا اینکه یک شب در بیمارستان بستری باشد.

ویدئو: 272071

وی در خصوص شایعات مطرح شده در رابطه با حضورش روی نیمکت تیم ملی ایران، گفت: در خصوص موضوعی که بستگی به من ندارد، حرفی ندارم. کارم را در تراکتور انجام می‌دهم و همه چیز در آینده مشخص می‌شود.

سرمربی تراکتور در ادامه به نتایج تیمش اشاره کرد و گفت: ما اجباری برای حضور در بین سه تیم اول نداریم و نمی‌خواهیم بار اضافی روی دوش تیم قرار دهیم. ما تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم تمامی امتیازات را کسب کنیم. تیم‌هایی هستند که بیشتر هزینه کرده‌اند و فشار حضور در بین سه تیم اول روی دوش آنان وجود دارد. شاید دو ماه قبل کسی فکر نمی‌کرد که تراکتور خوب کار کرده و در قواره تیم مدعی ظاهر شود.

خمز با تاکید بر اینکه کیفیت چمن ورزشگاه‌ها باید خیلی بهتر شود، گفت: زمین‌های باکیفیت باعث جذابیت و تماشاگرپسند شدن بازی‌ها می‌شود. چمن در ورزشگاه‌های اروپا کوتاه بوده و قبل از آغاز بازی، زمین را آب می‌دهند تا توپ با سرعت بیشتری به گردش بیاید و بازی‌ها جذاب‌تر شوند. می‌توان با بهبود کیفیت چمن و نگهداری مناسب از آن، به‌ بهتر شدن فوتبال ایران کمک کرد.

وی در خصوص ارزیابی‌اش از فوتبال ایران، گفت: ایران لیگ برتر بسیار سختی دارد و تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند. با تغییر برخی پارامترها همچون چمن و توپ بازی‌ها، می‌توان کیفیت لیگ را افزایش داد. اینجا اختلافات زیادی با سطح اول فوتبال دنیا دارد؛ البته بازیکنان خوبی در ایران حضور دارند و باید روی فوتبال پایه نیز تمرکز کرد.

دیدگاه‌ها