کد خبر : 1871689 | 02 اسفند 1401 ساعت 17:49 | 12.7K بازدید | 3 دیدگاه

برد پنج گله و درخواست برای زدن پنالتی

برتری شاگردان مرفاوی با شرایط خاص در پنالتی‌ها

صمد مرفاوی که برنامه ویژه‌ای برای تیمش در نظر گرفته تا در مسابقات جام ملت‌های جوانان موفق به کسب نتیجه شوند، امروز یک برتری یک‌طرفه را مقابل تیم پاس تجربه کردند.

برتری شاگردان مرفاوی با شرایط خاص در پنالتی‌ها

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال جوانان ایران از ساعت ۱۵ امروز در زمین چمن شماره دو مرکز ملی به مصاف جوانان پاس رفت که در نهایت شاگردان صمد مرفاوی در دیداری کاملا یک‌طرفه توانستند حریف تدارکاتی خود را با نتیحه 6 بر یک شکست دهند.

سعید سحرخیزان (دو گل)، عرفان قربانی (دو گل)، علیرضا عنایت زاده و دانیال ایری توانستند گل‌های جوانان کشورمان را در این بازی به ثمر برسانند.

تاکتیک‌های متنوع کادر فنی جوانان بارها باعث نفوذ مهاجمان ایران به عمق دفاع جوانان پاس شد تا همین روند باعث شود چهار گل سهم شاگردان صمد مرفاوی در ۴۵ دقیقه نخست شود.

عطش گلزنی در ساق پای بازیکنان تیم ملی جوانان باعث نمایش یک‌طرفه در نیمه دوم هم شد، اما درخواست کادر فنی مبنی بر بازی مالکانه و اجرای صحیح تاکتیک‌های تدافعی و گردش توپ در میانه میدان باعث اجرای شیوه‌های متفاوت این تیم شد. با این حال سحرخیزان توانست گل پنجم را به زیبایی هرچه تمام‌تر وارد دروازه حریف کند.

در ادامه جوانان پاس در آخرین دقایق این بازی توانستند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند، اما این پایان کار نبود تا دانیال ایری بتواند ششمین گل جوانان ایران را با ضربه سر وارد دروازه پاس کند.

بنا به درخواست کادر فنی تیم ملی جوانان کشورمان در پایان بازی ضربات پنالتی طبق ضوابط بازی‌های رسمی زده شد تا این تیم در این مورد نیز تقویت شود.

1804212

دیدگاهها