کد خبر : 1896918 | 01 فروردين 1402 ساعت 17:23 | 29.6K بازدید | 5 دیدگاه

از صحبت خصوصی امیر و طارمی تا درخواست کاپیتان

حواشی نخستین تمرین تیم ملی در چهارده صفر‌ دو!

اولین تمرین شاگردان امیر قلعه‌نویی با حضور تمام بازیکنان از لحظاتی پیش در کمپ تیم‌های ملی آغاز شد.

حواشی نخستین تمرین تیم ملی در چهارده صفر‌ دو!

به گزارش "ورزش سه" تمرین امروز تیم ملی در کمپ تیم‌های ملی زیر نظر امیر قلعه‌نویی و دستیارانش در حال برگزاری است.

این تمرین در شرایطی دنبال می‌شود که مهدی تاج و مهدی محمدنبی به عنوان مدیران ارشد فدراسیون فوتبال در محل برگزاری تمرین حضور داشته و خوش ‌و‌ بش گرمی با اعضای تیم ملی پیش از شروع جلسه تمرینی امروز داشتند.

ویدئو: 275655

بازیکنان تیم ملی پس از حضور کوتاه‌مدت در ساختمان پک و انجام حرکات ابتدایی با حضور در وسط زمین کنار هم جمع شدند و در ادامه ابتدا مهدی تاج صحبت‌هایی برای تیم ملی داشت که بیشتر به آرزوی موفقیت برای کادر جدید و اعضای تیم اختصاص داشت.

در ادامه نیز احسان حاج‌صفی به عنوان کاپیتان تیم ملی لحظاتی به صحبت پرداخت که به خاطر سرمای هوا ترجیح داد صحبت‌هایش را به درخواست از مدیران فدراسیون و مسئولان وزارت ورزش در حمایت کامل از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی خلاصه کند.

کاپیتان تیم ملی همچنین از مسئولان فدراسیون خواست تا نسبت به استفاده صحیح از فرصت‌های فیفادی و تدارکات حداکثری برای تیم ملی اهتمام داشته باشند.

در ادامه نیز بازیکنان پس از تشویق کاپیتان تیم ملی، تمرین را شروع کردند.

صحبت‌های ابتدایی مهدی طارمی و رامین رضاییان به عنوان دو دوست قدیمی و صمیمی حین گرم کردن از نکات جالب توجه تمرین امروز بود.

بازیکنان زیر نظر اعضای کادر فنی و در شرایطی که امیر قلعه‌نویی نیز با بارانی مخصوص خود تمرین را زیر نظر گرفته بود، به انجام آیتم‌ها پرداختند.

ویدئو: 275658

شاید جالب‌ترین نکته تمرین امروز صحبت‌های دونفره امیر قلعه‌نویی و مهدی طارمی پیش از شروع تمرین بود که این دو در فضایی دور از سایر بازیکنان و اعضای کادر، یکی دو دقیقه‌ای به گفتگوی خصوصی پرداختند.

همچنین دروازه‌بانان تیم ملی پیش از شروع تمرین همزمان با استارت آب‌پاش، بی توجه به خیس شدن و باروحیه‌ی بالا عکسی به یادگار گرفتند.

رحمان رضایی نیز که در اولین جلسه تمرینی تیم ملی به عنوان کمک امیر قلعه‌نویی در کمپ تیم‌های ملی حاضر بود، امروز هم به مانند روز گذشته در محل تمرین تیم ملی حاضر نشد.

دیدگاهها