کد خبر : 1897310 | 04 فروردين 1402 ساعت 16:59 | 7.5K بازدید | 6 دیدگاه

تیم ملی نیاز به پوست‌اندازی دارد؛

بیانی: با قلعه‌نویی جوانان ما دلگرم می‌شوند

بازیکن اسبق تیم ملی و استقلال می‌گوید الان وقت حمایت از امیر قلعه نویی است.

بیانی: با قلعه‌نویی جوانان ما دلگرم می‌شوند

به گزارش “ورزش سه”، شاهرخ بیانی که در حال حاضر مربی تیم هوادار است به واسطه استقلالی بودنش و هم باشگاهی بودن با امیر قلعه نویی شناخت خوبی از او دارد و معتقد است حضور او در راس کادرفنی تیم ملی بازیکنان داخلی را دلگرم کرده است.

*تیم ملی نیاز به پوست اندازی دارد 
با توجه به این که اولین دیدار تیم ملی با هدایت قلعه‌نویی بود و برخی بازیکنان هم تازه به تیم ملی دعوت شده‌اند به نظر بنده نمایش قابل قبولی ارائه دادیم و به وجود جوانانی همچون محبی ، نورافکن ، زکی‌پور و... نیاز است. تیم ملی باید یک پوست اندازی داشته باشد. شاهد بودیم که بازیکنانی که تازه به تیم دعوت شدند تا چه اندازه خوب و آماده ظاهر شدند و این‌ها از بدنه لیگ آمده‌اند و نشان دادند که باید به جوانان اعتماد کنیم چرا که بازیکنان داخلی فوتبال ما تفاوت سطح چندانی با لژیونرها ندارند و این ذهنیتی بود که کیروش در تیم جا انداخته‌ بود.

*قلعه‌نویی قوی ترین مربی فوتبال ماست  
خوشبختانه امیر قلعه‌نویی توجه ویژه‌ای به جوانان دارد و کاربلد است؛ چرا که قوی‌ترین مربی فوتبال ما است و شناخت بسیار خوبی نسبت به بازیکنان ایرانی دارد. به نظرم تیم ملی پیشرفت می‌‌کند و موفق خواهد شد و این مسأله انگیزه مضاعفی برای بازیکنان داخل کشور است تا خودشان را نشان بدهند.

1834162

*با قلعه نویی جوانان ما دلگرم می‌شوند
متأسفانه کیروش در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به لژیونرها و بازیکنان شاغل در خارج از کشور داشت و فوتبالیست‌های داخلی ما انگیزه چندانی نداشتند، ولی حالا با وجود قلعه‌نویی جوانان دلگرم می‌شوند چرا که می‌دانند سرمربی تیم ملی نگاه ویژه‌ای به لیگ دارد و آن‌ها را رصد می‌کند.

*آندو، پل ارتباطی قلعه نویی با بازیکنان است
به نظر بنده انتخاب آندو به عنوان دستیار به دلیل ارتباط خوبی است که با بازیکنان تیم ملی دارد البته که به لحاظ فنی سابقه فعالیت نداشته اما می‌دانم آندو با تجربه‌ای که دارد پل ارتباطی بین سرمربی و بازیکنان خواهد بود.

*غیبت آزمون مشکل ساز نیست 
به نظرم نباید نگران غیبت سردار آزمون در تیم ملی باشیم چرا که بازیکنان خوب دیگری داریم و البته باید بگویم حضور آزمون در تیم ملی باعث خوشحالی ما خواهد بود ولی در نهایت به نظرم نبود وی مشکل ساز نخواهد بود چرا که بازیکن جایگزین داریم. اگر فرصت بدهیم آن‌ها هم تجربه لازم را به دست خواهند آورد. علی دایی چگونه علی دایی شد؟ به او زمان دادند و این اتفاق باید برای بقیه هم رخ بدهد.

*بجای انتقاد حمایت کنید
امیر قلعه‌نویی حتی اگر در سال‌های اخیر جامی را نبرده باشد تیمش در رده‌های بالای جدول بوده است. البته که قهرمانی و جام آوردن باعث افتخار است اما حالا او سرمربی تیم ملی است و باید به جای انتقاد حمایت کرد. هر چند که قلعه‌نویی جام‌هایی را به دست آورده که خیلی‌ها نتوانسته‌اند کسب کنند.

1665893

*امثال محبی خودشان را در این بازی ها نشان می دهند 
او در مورد بازی دوستانه با کنیا گفت: انجام بازی تدارکاتی به هر صورتی‌که باشد به نفع تیم ملی خواهد بود چرا که در همین دیدارها جوانان خود را نشان می‌دهند و مربی و بازیکن به شناخت متقابل از هم می‌رسند به طور مثال امثال محمد محبی و دیگر بازیکنان جوان در همین میادین است که خود را به رخ کادرفنی می‌کشند.

دیدگاهها