کد خبر : 1898095 | 09 فروردين 1402 ساعت 17:30 | 111.8K بازدید | 47 دیدگاه

طعنه رئیس باشگاه عربستانی به ابرستاره آرژانتینی:

مسی‌ای که مقابل بایرن دیدیم را در تیمم نمی‌خواهم!

رئیس باشگاه عربستانی الطائی با اظهارنظری طعنه‌آمیز درباره لیونل مسی خبرساز شده است. این رئیس باشگاه لیونل مسی را بازیکنی اشباع‌شده می‌داند و می‌گوید حاضر نیست او را برای باشگاهش به خدمت بگیرد.

مسی‌ای که مقابل بایرن دیدیم را در تیمم نمی‌خواهم!

به گزارش "ورزش سه"، درحالیکه آینده لیونل مسی همچنان در ابهام قرار دارد و بازار شایعه و گمانه‌زنی درباره تیم آینده ستاره بزرگ آرژانتینی داغ است، رئیس باشگاه الطائی عربستان درباره مسی اظهارنظری طعنه‌آمیز کرده که خبرساز شده است.

ترکی الضبعان، رئیس باشگاه عربستانی الطائی، در پاسخ به سوال یک خبرنگار که از او پرسید حالا که بحث انتقال لئو مسی به الهلال داغ است آیا الطائی هم دوست دارد ستاره بزرگی در حد و اندازه مسی را در تیمش داشته باشد به عملکرد ستاره آرژانتینی در دو دیدار رفت و برگشت پاری‌سن‌ژرمن مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان این فصل اشاره کرد و به شکلی طعنه‌آمیز گفت حاضر نیست برای چنین بازیکن اشباع‌شده‌ای مبالغی نجومی هزینه کند.

1836743

رئیس باشگاه الطائی که با شبکه عربی اس‌بی‌سی صحبت می‌کرد گفت: "نه، نمی‌خواهم بازیکنی در کلاس جهانی برای تیمم به خدمت بگیرم که اشباع شده و در استادیوم بازی تیمش را فقط تماشا می‌کند، همان کاری که مسی مقابل بایرن مونیخ کرد".

مسی و پی‌‌اس‌جی بعد از علمکرد ضعیف‌شان در لیگ قهرمانان امسال و به خصوص در جریان دو بازی رفت و برگشت مقابل بایرن مونیخ که به حذفشان از تورنمنت انجامید با انتقادهای زیادی مواجه شدند. برخی کارشناسان از جمله فیلیپ لام انتقادهای بسیار تندی از مسی داشتند. این ستاره سابق فوتبال آلمان معتقد بود مسی در دو بازی مقابل بایرن مونیخ "درمانده بوده و هیچ تاثیری نداشته است". 
1836744

دیدگاهها