کد خبر : 1898237 | 10 فروردين 1402 ساعت 18:58 | 24.2K بازدید | 9 دیدگاه

لوتار ماتئوس:

ناگلزمان مشکل‌ساز بود ولی توخل ثبات می‌آورد

لوتار ماتئوس، اسطوره بایرن مونیخ، از تصمیم باشگاه برای اخراج یولیان ناگلزمان و استخدام توماس توخل دفاع کرده و می‌گوید توخل بایرن را دوباره به ثبات خواهد رساند.

ناگلزمان مشکل‌ساز بود ولی توخل ثبات می‌آورد

به گزارش "ورزش سه"، مدیران بایرن مونیخ با شروع فیفادی اخیر به شکلی غیرمنتظره و بی‌رحمانه سرمربی خود یولیان ناگلزمان را اخراج کرده و به سرعت توماس توخل را به عنوان جانشین او معرفی کردند.

ناگلزمان در حالی اخراج شد که بایرن را به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسانده، در جام حذفی عملکردی عالی داشته و قهرمانی در بوندس‌لیگا برایش دور از دسترس نیست. در روزهای بعد از اخراج ناگلزمان فاش شد که چندین نفر از بازیکنان بایرن مونیخ از جمله سادیو مانه و ژوائو کانسلو با مربی‌شان مشکل داشتند و حتی در آلمان گفته می‌شود برخی از بازیکنان در روند اخراج او نقشی مهم بازی کردند.

1837031

لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، با اشاره به دودستگی ایجاد شده در رختکن بایرن مونیخ در اواخر دوران مربی‌گری ناگلزمان، می‌گوید او مربی‌ای مشکل‌ساز بود و در نتیجه از اخراج او خوشحال است و امید دارد توماس توخل بتواند بایرن را بار دیگر به ثبات برساند. ماتئوس مدعی است فراز و فرودهای بیش از حد بایرن در دوران ناگلزمان با فلسفه باشگاه همخوانی نداشت و اخراج او را الزامی کرده بود.

این اسطوره بایرن مونیخ در گفتگو با نشریه کیکر گفت:" تیم در دوران توخل ثبات بیشتری خواهد داشت و شک ندارم از نظر عملکرد فنی شاهد عملکردی یکدست‌تر خواهیم بود. در دوران ناگلزمان خیلی از بازی‌های بایرن شباهتی به آنچه از بایرن انتظار می‌رود نداشت. نوسان و فراز و نشیب خیلی زیاد بود. او مشکل‌ساز بود و بایرن نمی‌تواند مربی مشکل‌ساز داشته باشد".

توخل در اولین قدم مقابل تیم سابقش دورتموند قرار می‌گیرد تا شاهد یکی از حساس‌ترین دِر کلاسیکر‌های فصل‌های اخیر باشیم. ماتئوس اما می‌گوید اطمینان دارد که بایرن با حضور او شانس بیشتری برای پیروزی دارد. او در مصاحبه خود گفت:" بایرن می‌برد چرا که بازیکنان الان عصبی هستند و شک ندارم دورتموندی‌ها می‌دانند بازی کردن مقابل چنین تیمی چقدر سخت است. از این گذشته تجربه بایرن از بازی‌های بزرگ، مزیت میزبانی و ذهنیت معطوف به پیروزی که در تار و پود بایرن وجود دارد هم دیگر برگ‌های برنده ما در این بازی هستند".

1837032

دیدگاهها