کد خبر : 1942740 | 18 خرداد 1402 ساعت 17:11 | 28.4K بازدید | 1 دیدگاه

زاهدی، جدیدترین انتخاب قلعه‌نویی برای خط حمله

جانشین کریم انصاری‌فرد از مجارستان آمد

مهاجم لژیونر شاغل در مجارستان جدیدترین مهاجمی است که چشم امیر قلعه‌نویی را گرفته است.

جانشین کریم انصاری‌فرد از مجارستان آمد

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام لیست نهایی تیم ملی برای حضور در قرقیزستان نام یک مهاجم جدید به چشم می‌خورد؛ شهاب زاهدی، مهاجم سابق پرسپولیس که فصل گذشته را در لیگ مجارستان و تیم پوشکاش سپری کرد، در لیست قبلی امیر قلعه‌نویی برای مینی کمپ حضور داشت و طی روزهای گذشته توانسته اعتماد سرمربی ایران را به خود جلب کند.

زاهدی که پنجمین سال حضور در خارج از کشور را تجربه کرد، همواره انگیزه زیادی برای حضور در تیم ملی داشت، اما به خاطر ترافیک موجود در این پست راهی به اردوها پیدا نمی‌کرد. او که سابقه بازی در ایسلند، اوکراین و مجارستان را دارد، یک فصل و نیم گذشته را در پوشکاش گذراند و عملکرد خوبی داشت. 

بهترین گلزن باشگاه پوشکاش مجارستان حالا در شرایطی که کریم انصاری‌فرد مدت‌ها است به تیم ملی دعوت نمی‌شود و البته که امیر قلعه‌نویی از نام شهریار مغانلو هم گذشته، توانسته در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرد. 

این مهاجم 27 ساله حالا این شانس را دارد تا در کنار سردار آزمون و مهدی طارمی سومین لژیونر خط حمله تیم ملی باشد و بتواند با درخشش در ترکیب ایران اعتماد قلعه‌نویی به خودش را افزایش بدهد و برای آینده بهتر با پیراهن ایران تلاش کند.

دیدگاهها