کد خبر : 1948252 | 12 تیر 1402 ساعت 20:47 | 69.8K بازدید | 35 دیدگاه

طعنه النصر به بارسا: او فقط ما را می‌خواست!

باشگاه النصر بعد از رسمی کردن قرارداد مارسلو بروزوویچ در توییتر به باشگاه بارسلونا و رئیسش خوان لاپورتا طعنه زد.

طعنه النصر به بارسا: او فقط ما را می‌خواست!

به گزارش "ورزش سه"، مارسلو بروزوویچ، ستاره کروات و کاپیتان فصل گذشته اینتر، امروز به خیل ستارگانی پیوست که امسال تابستان راهی لیگ حرفه‌ای عربستان شده‌اند.

ویدئو: 304691

دقایقی پیش باشگاه النصر که پیش‌تر با به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو آغازگر موج خرید ستاره‌های بزرگ فوتبال اروپا توسط عربستانی‌ها شده بود از خرید جدیدش پرده برداشت و به صورت رسمی از پیوستن مارسلو بروزوویچ خبر داد.

در هفته‌های گذشته در کنار تلاش‌های النصر، بارسلونا هم خواهان جذب بروزوویچ بود. بلوگرانا که سرخیو بوسکتس را از دست داده و شاهد خداحافظی او برای پیوستن به اینترمیامی بود، بروزوویچ را جایگزین مناسبی برای بوسکتس می‌دید.

در نهایت اما النصر موفق شد ستاره کروات را به خدمت بگیرد. باشگاه عربستانی بعد از رسمی کردن قرارداد بروزوویچ در توییتر رسمی باشگاه برای معرفی این خرید بزرگ به بارسلونا و صحبت‌های دیروز رئیس این باشگاه، خوان لاپورتا، طعنه زد.

لاپورتا دیروز در مراسمی در اسپانیا در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره آردا گولر، پدیده فوتبال ترکیه، که دو باشگاه رئال مادرید و بارسا خواهان به خدمت گرفتنش هستند گفت:" بله، همه او را می‌خواهند ولی گولر بارسا را می‌خواهد."

النصر با طعنه به این صحبت‌های لاپورتا در حساب توییتری خود ضمن انتشار ویدیوی رسمی معرفی ستاره کروات نوشت: "همه او را می‌خواستند. او فقط ما را می‌خواست. بروزوویچ زردپوش است."

1893951

مارسلو بروزوویچ با قراردادی سه ساله به النصر پیوست و دستمزد او 35 میلیون یورو در سال اعلام شده است.

دیدگاهها