کد خبر : 1970033 | 11 مهر 1402 ساعت 21:48 | 255.8K بازدید | 407 دیدگاه

میتروویچ، نیمار، سالم و صالح؛

نساجی 0- الهلال 3، خیلی اختلاف داشتیم!

درخشش ستاره‌های الهلال پیروزی 3 گله این تیم در ورزشگاه آزادی مقابل نساجی را رقم زد.

نساجی 0- الهلال 3، خیلی اختلاف داشتیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نساجی ایران که مسابقه افتتاحیه فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را با کسب پیروزی دو بر صفر خارج از خانه مقابل مومبای سیتی هند آغاز کرده بود و سه امتیاز در شروع کارش در مرحله گروهی این رقابت ها گرفت، امشب در ورزشگاه آزادی برابر الهلال دست و پا بسته ظاهر شد و نتوانست کار خاصی انجام بدهد و در دیداری که دو تیم یک اخراجی در نیمه اول دادند، شکست سنگینی را متحمل شد.

الهلال عربستان با وجود اینکه ستاره هایی مثل یاسین بونو، روبن نوس، سالم الدوسری و سرگئی میلینکوویچ‌ساویچ را در فهرست نفرات خود مقابل نساجی نداشت، اما با بهره مندی از دیگر ستاره‌هایش توانست نمایش یک طرفه‌ای در ورزشگاه آزادی به نمایش بگذارد و با گل‌های الکساندر میتروویچ، نیمار و صالح الشهری به برتری 3 بر صفر برسد و در جدول گروه D مثل نوبهار نامانگان ازبکستان 4 امتیازی شود و بالاتر از نساجی سه امتیازی قرار بگیرند.

ویدئو: 312583

🔻گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های نساجی و الهلال را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:

تقویمهفته دوم لیگ قهرمانان آسیا- گروه D / سه‌شنبه: 1402/07/11 ؛ ساعت 19:30 / ورزشگاه: آزادی/تماشاگر: 34850 نفر
سوتداور: ما نینگ(چین)/ کمک‌ها: ژو فی و ژانگ چِنگ؛ داور چهارم: وانگ دی /داوران VAR : فو مینگ و یون یینهائو (چین) / نماینده برگزاری: احمد تیلائف (ازبکستان) / مسئول برگزاری مسابقه: محمد هارون(امارات) / ناظر داوری: مایکل هانانیا (فلسطین)

1935142

نساجینساجی ایران
محمدرشید مظاهری | امیرمهدی جان‌ملکی | وحید محمدزاده | امیرمحمد هوشمند | سید احسان حسینی | محمود قائدرحمتی ( نونو ویلار '82) | اسماعیل بابایی | فرشید اسماعیلی (حسین زامهران '60) | صابر حردانی | محمدرضا عباسی ( سعید غلامعلی‌بیگی '78 ) | محمدرضا آزادی ( علاء عباس '78)
سرمربی: سید مهدی رحمتی

الهلالالهلال عربستان
محمد العویس | کالیدو کولیبالی | علی البلیهی | محمد البریک ( عبدالله الحمدان '2+90) | یاسر الشهرانی ( حسن تمبکتی '82) | محمد کنو | سلمان الفرج |مالکوم ( ناصر الدوسری '57) | میشل ( سعود عبدالحمید '82) | نیمار | الکساندر میتروویچ ( صالح الشهری '2+90)
سرمربی: ژرژ ژسوس


کارت زردکارت زرد:
امیرمهدی جان‌ملکی (9+45) از نساجی

کارت قرمزکارت قرمز:
امیرمحمد هوشمند (39) از نساجی
سلمان الفرج (39) از الهلال


🥇بهترین بازیکن:
نیمار با زدن یک گل و تاثیرگذاری روی یک گل دیگر و نقش روی بیشتر حملات الهلال نمایش درخشانی در کسب پیروزی تیمش مقابل نساجی داشت، اما علاوه بر او باید به نقش ویژه ناصر الدوسری، بازیکن تعویضی این تیم هم اشاره کرد که در نیمه دوم هر دو پاس گل تیمش را داد و درخشان ظاهر شد.

1935246

بولت زیر مجموعهاتفاق ویژه:
درگیری بی‌دلیل در میانه زمین در دقیقه 38 که وحید محمدزاده شروع کننده آن بود، کاری کرد تا حواشی زیادی ازجمله پرتاب اشیا و اخراج یک بازیکن از هر دو تیم در این لحظه اتفاق بیفتد و بازی تحت الشعاع قرار بگیرد.

البته نخستین گل نیمار با پیراهن الهلال در ورزشگاه آزادی نیز اتفاق مهم دیگر این دیدار در بازگشت دوباره تماشاگران به این استادیوم بود.

1935245

توپ گلشرح گل:
نساجی صفر - الهلال یک (دقیقه 19: الکساندر میتروویچ): بازیکنان الهلال پس از پاس‌کاری‌های پیاپی توسط سلمان الفرج توپ را به سمت راست زمین بردند که ارسال زیبای محمد البریک را میتروویچ با ضربه سر به تور دروازه نساجی چسباند.

ویدئو: 312573

نساجی صفر - الهلال 2 (دقیقه 59: نیمار): بازیکنان الهلال از اشتباه پیاپی نساجی استفاده کردند که پاس در عمق ناصر الدوسری تعویضی را نیمار با شوت تماشایی پای چپ به تور دروازه چسباند و گل دوم تیمش را زد.

ویدئو: 312579

نساجی صفر – الهلال 3 (دقیقه 3+90: صالح الشهری): ارسال نیمار از روی کرنر سمت چپ زمین را امیرمهدی جان‌ملکی با ضربه سر از مقابل تیرک اول دفع کرد که ناصر الدوسری این توپ را گرفت و شوت محکم او به سمت دروازه نساجی را صالح الشهری در میانه راه با دخالت به موقع زد تا گل سوم الهلال به ثمر برسد.

ویدئو: 312585

کرنومترلحظات حساس:
دقیقه 3: قائدرحمتی اولین خطر جدی را روی دروازه الهلال به وجود آورد که ارسال توپ از ضربه ایستگاهی میانه زمین و ضربه سر شماره 11 نساجی را محمد العویس دراختیار گرفت.
دقیقه 4: نیمار با حرکت تکنیکی خط دفاعی نساجی را بهم ریخت و تا پشت محوطه جریمه پیش رفت که پاس در عمق او را میشل با پاس در عرض به مقابل دروازه فرستاد تا الکساندر میتروویچ گلزنی کند، اما داور چینی پس از نظر کمک‌های ویدئویی خود این گل را مردود کرد و آفساید مهاجم صربستانی الهلال را گرفت.

1935148

دقیقه 13: ارسال محمد البریک از سمت راست زمین در محوطه جریمه به میتروویچ رسید که شوت روی پای این بازیکن را مظاهری به خوبی دفع کرد.
دقیقه 24: پاس رو به جلوی عالی صابر حردانی در سمت راست محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رسید که ارسال کوتاه این بازیکن بی‌دقت بود و توسط مدافعان الهلال دور شد.
دقیقه 31: وحید محمدزاده درگیری عجیب و بی‌دلیلی با میتروویچ پیدا کرد که همین اتفاق موجب بروز تنش و درگیری بازیکنان دو تیم شد و در همین شلوغی، امیرمحمد هوشمند مدافع نساجی و سلمان الفرج، کاپیتان الهلال به دلیل ضربه به بازیکن مقابل پس از بازبینی ویدئویی داور چینی از کنار زمین اخراج شدند. این اخراج در حالی اتفاق افتاد که ما نینگ در ابتدا به هوشمند کارت زرد داده بود ولی در ادامه تصمیم به تغییر رنگ کارت گرفت و او را به همراه هافبک الهلال اخراج کرد.

1935218
ویدئو: 312574

دقیقه 45: پاس بلند کولیبالی از میانه زمین را محمد البریک به میشل رساند که در ادامه شوت روی پای این بازیکن برزیلی به شکل خطرناکی از کنار دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه 2+45: نیمار روی توپ ارسالی از سمت راست زمین صاحب توپ شد که نتوانست از این موقعیت بهره ببرد و توپ با فشار مدافعان نساجی در دست مظاهری جای گرفت.
دقیقه 8+45: شوت روی پای چپ اسماعیل بابایی از پشت محوطه جریمه با فاصله از بالای دروازه الهلال رد شد.
دقیقه 8+45: نفوذ مالکوم از سمت راست زمین و ارسال کوتاه این بازیکن را مظاهری در اختیار گرفت.
دقیقه 10+45: در زمان حمله الهلال از جناح راست و ارسال به محوطه جریمه، جان‌ملکی میتروویچ را روی زمین انداخت که داور پشت محوطه جریمه اعلام خطا کرد.
دقیقه 11+45: ضربه ایستگاهی نیمار از پشت محوطه به دیوار دفاعی بازیکنان نساجی برخورد کرد.

1935219

دقیقه 51: محمود قائدرحمتی به خوبی در مسیر شوت محکم محمد کنو قرار گرفت و اجازه نداد شوت این ملی‌پوش عربستانی به سمت دروازه نساجی برود.
دقیقه 52: میشل بهترین فرصت را داشت تا دروازه نساجی را برای دومین بار باز کند ولی شوت زمینی او را مظاهری به زیبایی با پا مهار کرد.
دقیقه 53: شوت پای چپ پرقدرت آزادی با پای چپ از پشت محوطه جریمه را محمد العویس با شیرجه تماشایی دفع کرد.
دقیقه 61: کولیبالی با توپ گیری عالی در زمین خودی در شرایطی که صحنه مشکوک به خطا روی قائدرحمتی بود، ضد حمله سریعی زد و تا پشت محوطه جریمه نساجی پیش رفت که پاس در عمق او و ضربه فنی نیمار به تیرک عمودی دروازه اصابت کرد و دفع شد.

ویدئو: 312580

دقیقه 65: شوت تماشایی پای چپ میشل از پشت محوطه را مظاهری در اختیار گرفت.
دقیقه 71: حمله نساجی از سمت چپ زمین و پاس عباسی را کولیبالی برگشت داد که در برگشت شوت دیدنی بابایی پس از برخورد به زیر طاق دروازه روی خط فرود آمد و با بدشانسی تبدیل به گل نشد.
دقیقه 79: شوت پای چپ بازیکن نساجی از پشت محوطه جریمه دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت.
دقیقه 4+90: خروج به موقع مظاهری کاری کرد تا ضدحمله سریع الهلال برای زدن گل چهارم بی‌ثمر بماند.
دقیقه 5+90: ارسال توپ از سمت راست زمین و ضربه سر علاء عباس با فاصله زیاد از بالای دروازه الهلال رد شد.

1935229

بولت پرسپولیسحواشی:
* مهرداد عبدی، کاپیتان نساجی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه گونه دور از فهرست تیمش مقابل الهلال است.
* یاسین بونو، روبن نوس، سرگئی میلینکوویچ ساویچ و سالم الدوسری 4 غایب سرشناس الهلال مقابل نساجی هستند.
* تماشاگران نساجی استقبال چشمگیری از این بازی داشتند.

1935132

* هواداران خانم نساجی در طبقه دوم ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی استقرار پیدا کردند.

1935143

* مهدی رحمتی از ابتدای مسابقه جنب و جوش زیادی در کنار زمین دارد.
* بازیکنان نساجی تا دقیقه 15 چهار بار روی زمین افتادند که سه بار داور بازی را متوقف کرد.
* نیمار در دقیقه 23 به دلیل احساس درد از ناحیه مچ پا در سمت چپ زمین روی زمین افتاد.
* هواداران نساجی با شور و حرارت خاصی در ورزشگاه آزادی تیم خود را تشویق می کنند.
* در دقیقه 31 که محمدزاده بخاطر درگیری با میتروویچ شروع کننده درگیری بود و هوشمند و سلمان الفرج اخراج شدند، اتفاق عجیبی هم در کنار زمین افتاد و تماشاگران با پرتاب اشیای مختلف این بازی را تحت الشعاع قرار دادند.

1935187

* سلمان الفرج که از زمین اخراج شده بود، در زمان حرکت به سمت رختکن به دلیل پرتاب اشیا به سمت خود دوباره به میانه میدان بازگشت و نسبت به این موضوع اعتراض داشت که با دخالت مظاهری دوباره به رختکن رفت.
* داور در نیمه اول بخاطر اتفاقات و حواشی عجیب و متوالی 13 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.
* در دقیقه 71 محمود قائدرحمتی در یک نبرد هوایی با ناصر الدوسری از ناحیه سر آسیب دید و با سر بانداژ شده و خونین به زمین بازگشت.
* در دقیقه 85 تماشاگران طبقه دوم ورزشگاه آزادی در حال ترک ورزشگاه بودند.

دیدگاهها