کد خبر : 1985049 | 15 آذر 1402 ساعت 17:42 | 32.9K بازدید | 76 دیدگاه

همکاری با عنابی‌ها 10 ماه طول کشید!

رسمی: پایان کار کارلوس کی‌روش در قطر

فدراسیون فوتبال قطر از اتمام همکاری با سرمربی پرتغالی تیم ملی این کشور خبر داد.

رسمی: پایان کار کارلوس کی‌روش در قطر

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی‌روش پس از اینکه در جام جهانی 2022 که هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و نتوانست صعود از مرحله گروهی را رقم بزند، در بهمن ماه 1401 سرمربی تیم ملی قطر شد ولی همکاری او با عنابی‌ها خیلی زود به پایان رسید.

سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی ایران در دوران حضورش در فوتبال قطر 13 بازی هدایت عنابی‌ها را در رقابت‌های مختلف بر عهده داشت که طی این مدت 5 پیروزی، 2 مساوی و 6 شکست در کارنامه او به ثبت رسید.

کارلوس کی‌روش درست ۱۰ ماه پس از انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال قطر به پایان همکاری با فدراسیون فوتبال این کشور رسید و در آستانه جام ملت‌های آسیا قرارداد او فسخ شد.

طی روزهای گذشته اخبار زیادی مبنی بر قطع همکاری فدراسیون فوتبال قطر با کارلوس کی‌روش مطرح شده بود که امروز این اتفاق رسمی شد تا مرد پرتغالی دیگر روی نیمکت عنابی‌ها ننشیند و یک سرمربی جدید جانشین او شود.

1963188

فدراسیون فوتبال قطر نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توافق دو طرف، دوران سرمربیگری کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی، به‌عنوان سرمربی تیم ملی قطر به صورت دوستانه به پایان رسیده است.»

در ادامه بیانیه فدراسیون فوتبال قطر آمده است: «صمیمانه از کی‌روش به خاطر زحمات، رهبری و مشارکت بی‌دریغ او در دوران تصدی سرمربیگری تیم ملی این کشور تشکر می‌کنیم و برای او در کارهای آینده آرزوی موفقیت داریم.»

تیم ملی فوتبال قطر در دو دیدار اخیرش در مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2026 دو پیروزی متوالی مقابل افغانستان و هند داشت که باید در ادامه راه و البته جام ملت‌های آسیا با یک سرمربی غیر از کارلوس کی‌روش به کارش ادامه بدهد.

دیدگاه‌ها