کد خبر : 2000445 | 18 بهمن 1402 ساعت 14:02 | 4.4K بازدید | 1 دیدگاه

رئیس کمیته المپیک ایران هم به قطر رفت

رئیس کمیته المپیک ایران هم به قطر رفت.

رئیس کمیته المپیک ایران هم به قطر رفت

به گزارش "ورزش سه"، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک که بنا به دعوت شیخ جوعان بن حمد بن خلیفه آل‌ثانی رئیس کمیته ملی المپیک قطر و حسین المسلم رئیس فدراسیون جهانی شنا برای حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات شنا، شیرجه و واترپلو قهرمانی جهان به دوحه سفر کرده است با همتای قطری خود دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس کمیته ملی المپیک ایران ضمن تشکر از دعوت همتای قطری خود، برگزاری موفق دو رویداد مهم فوتبال جام ملت‌های آسیا و مسابقات قهرمانی شنا، شیرجه و واترپلو جهان را  به شیخ جوعان تبریک گفت.

1988024

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تاکید بر افزایش مناسبات ورزشی دو کشور و بهره مندی از امکانات و پتانسیل‌های موجود طرفین در ورزش، از شیخ جوعان بن حمد بن خلیفه آل ثانی دعوت کرد تا در آینده‌ای نزدیک به ایران سفر کند که با استقبال همتای قطری روبرو شد.

در ادامه روسای کمیته ملی المپیک ایران و قطر ضمن اشاره به ظرفیت‌های ورزشی دو کشور در رشته‌های مختلف، در خصوص افزایش تعاملات و همکاری‌های ورزشی در رشته‌های مختلف و همچنین حمایت‌هایی که در عرصه بین المللی می‌توانند از ورزش‌های یکدیگر داشته باشند به بحث و گفتگو پرداختند.

محمود خسروی وفا این فرصت را هم دارد تا دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر را در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا از نزدیک تماشا کند؛ اگرچه او همواره علاقه چندانی به حضور در استادیوم‌های ورزشی در رویدادهای بزرگ هم نداشته است.

دیدگاهها