کد خبر : 2001614 | 23 بهمن 1402 ساعت 13:30 | 21.7K بازدید | 21 دیدگاه

ژاوی علیه مدیر بارسا: حرفی هست به خودم بزنید!

صحبت‌های دکو، مدیر ورزشی بارسلونا، به هیچ وجه به مذاق ژاوی خوش نیامده است.

ژاوی علیه مدیر بارسا: حرفی هست به خودم بزنید!

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف چند وقت اخیر بارسلونا با تساوی شب گذشته این تیم برابر گرانادا در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لالیگا ادامه پیدا کرد. 

اما اتفاق عجیبی که رخ داد این بود که مصاحبه‌ای از دکو منتشر شد که در واقع پس از بازی برابر ویارئال انجام شده بود اما زمان انتشار آن و صحبت‌های مطرح شده در آن باعث شد که جنجال دیگری در این تیم به وجود بیاید. 

مدیر ورزشی بارسلونا در این گفت‌وگو مدعی شده بود که بارسا نیاز به تغییری رادیکال و اساسی دارد. سبکی در این باشگاه بوده که به پایان رسیده است و آنها حالا به کسی نیاز دارند که بتواند از گذشته جدا شود و رو به سبک جدیدی بیاورد. او همچنین روی حمایت خوان لاپورتا از نظرش تاکید داشت. 

1954027

این صحبت چندان به مذاق ژاوی خوش نیامد و او در پاسخ به سوالی درباره ادعاهای مطرح شده از سوی دکو پاسخ نسبتا تندی به خبرنگاران داد که نشان از درگیری بین این دو نفر داشت. 

سرمربی بارسلونا در این باره گفت: «دکو کجا چنین حرف‌هایی را مطرح کرده است؟ او به من که چنین چیزی نگفت. دکو به من گفت که به دی ان ای و سبک بازی مختص بارسلونا ایمان و باور دارد. من حرف دیگری نشنیدم و نمی‌توانم چیز دیگری بگویم.»

دیدگاهها