کد خبر : 2009864 | 29 اسفند 1402 ساعت 15:08 | 2.4K بازدید | 1 دیدگاه

تسویه حقوق ورزشکاران المپیکی تا پایان ۱۴۰۲

كميته ملى المپيک اعلام کرد تمامی حقوق ورزشکاران المپیکی را تا پایان اسفند پرداخت کرده است.

تسویه حقوق ورزشکاران المپیکی تا پایان ۱۴۰۲

به گزارش "ورزش سه"، محمد تابع، رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی ضمن بیان این مطلب كه بر اساس مصوبات حقوق و بسته‌های حمایتی به سهمیه‌گیران المپیک مبالغ تعیین شده تا پایان اسفندماه تمام و کمال پرداخت شد، در ادامه عنوان کرد: بسته‌های حمایتی بازی‌های المپیک 2024 پاریس که در مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در سال ۱۴۰۲ و هیئت اجرایی مصوب شده بود، طبق این مصوبات از دی‌ماه تا هم‌اکنون یعنی پایان اسفند اجرایی شد.

وی افزود: این بسته‌های حمایتی شامل پاداش کسب سهمیه بود که به‌طور کامل به حساب فدراسیون‌ها واریز شد تا به ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه المپیک 2024 شده‌اند، پرداخت شود.

تابع اضافه کرد: بخش دیگر این بسته‌های حمایتی شامل حقوق ورزشکاران است که ما با عنوان کمک هزینه به آنان پرداخت کردیم؛ مبلغ پایه این کمک هزینه از 15 میلیون تومان شروع می‌شود برای کسانی که موفق به کسب سهمیه شده‌اند تا مابقی افراد که به ترتیب شانس کسب مدال طلا و نقره دارند که آن هم تمام و کمال در ماه‌های دی، بهمن و اسفند پرداخت شد.

2003106

سرپرست مرکز نظارت بر تیم‌های ملی در خاتمه اظهار داشت: مورد بعدی مربوط به سرانه اردوی ورزشکاران است که روزانه مبلغ سه میلیون تومان به ازای ورزشکار، حریف تمرینی و همچنین مربیان رشته‌هایی که شاملشان می‌شد نیز به فدراسیون‌ها پرداخت شد.
آخرین بخش نیز سرانه اعزام بود که به ترتیب شامل هر رشته‌ای که می‌شد به فدراسیون‌ها پرداخت شد؛ آخرین مرحله پرداخت این سرانه نیز در اسفندماه به‌صورت تمام و کمال واریز شد. 

 

دیدگاه‌ها