کد خبر : 2010857 | 08 فروردين 1403 ساعت 02:10 | 49K بازدید | 90 دیدگاه

اسپانیا 3-3 برزیل: در حد ال‌کلاسیکو!

اسپانیا و برزیل در دیداری جذاب و تماشایی به تساوی 3-3 رسیدند.

اسپانیا 3-3 برزیل: در حد ال‌کلاسیکو!

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های اسپانیا و برزیل امشب در دیداری دوستانه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئوی مادرید مقابل هم قرار گرفتند و در نهایت به تساوی رسیدند؛ دیداری پرگل که با صحنه‌های جنجالی و درگیری همراه بود.

ویدئو: 328406

اسپانیا بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند تا اینکه در دقیقه 11، روی یک صحنه مشکوک، داور یک ضربه پنالتی به سود اسپانیا اعلام کرد.
یامینه یامال که در محوطه جریمه برزیل صاحب توپ بود، در درگیری با ژوائو گومس نقش زمین شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد؛ هرچند در تصاویر آهسته به نظر می‌رسید که ستاره جوان اسپانیا بزرگ‌نمایی کرده است.

2004667

به هر ترتیب رودری پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با یک ضربه محکم به وسط دروازه، اسپانیا را پیش انداخت.

2004710

بعد از این گل برزیل پیش کشید و چیزی نمانده بود که در دقیقه 18 کار را به تساوی بکشد اما ضربه وینیسیوس دقیقا به جایی رفت که اونای سیمون حضور داشت.
حملات دو تیم ادامه پیدا کرد و تا اینکه در دقیقه 36، اسپانیا به گل دوم رسید. این‌بار یامال در نقش گلساز ظاهر شد و پاس او را دنی اولمو با یک شوت دیدنی به گوشه دروازه برزیل فرستاد.

2004711

برزیلی‌ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 40 یکی از گل‌های خورده را جبران کردند. روی اشتباه اونای سیمون بود که رودریگو صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چیپ کار را تمام کرد تا حساب کار 2-1 شود.
دقایق پایانی نیمه اول بیشتر با درگیری همراه بود و در نهایت نیمه اول با همان نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم را برزیل با سه تعویض آغاز کرد و از جمله اندریک به جای رافینیا به زمین رفت و همین ستاره جوان خیلی زود گل دوم برزیل را به ثمر رساند.
روی یک ضربه کرنر بود که توپ توسط مدافعان اسپانیا دفع شد اما پشت محوطه جریمه دقیقا به جایی رفت که اندریک حضور داشت و او هم با یک ضربه تماشایی، گل تساوی سلسائو را به ثمر رساند.

2004708

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند تا اینکه در دقیقه 87، اسپانیا بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد. خطای برالدو روی کارواخال باعث شد تا داور بار دیگر نقطه پنالتی را نشان بدهد.
بار دیگر رودری پشت ضربه قرار گرفت و این‌بار ضربه‌اش را به سمت چپ زد و بار دیگر اسپانیا را پیش انداخت.
اما برزیلی‌ها ناامید نشدند و در وقت‌های تلف شده به حملات‌شان ادامه دادند تا اینکه در دقیقه 6+90 به گل سوم رسیدند. کارواخال که با گرفتن پنالتی، زمینه‌ساز گل سوم اسپانیا شده بود، این‌بار با خطا روی گالنو، یک ضربه پنالتی تقدیم برزیل کرد.

2004709

لوکاس پاکتا پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، در حالی که اونای سیمون به جهت اشتباه رفته بود، حساب کار را 3-3 کرد تا این دیدار تماشایی با تساوی به پایان برسد.

دیدگاه‌ها