کد خبر : 2011825 | 14 فروردين 1403 ساعت 20:49 | 19.7K بازدید | 4 دیدگاه

خوش شانسی گواردیولا: امری ستاره‌اش را ندارد

اولی واتکینز دیدار حساس استون ویلا مقابل منچسترسیتی را از دست داد اما اونای امری امیدوار است که این بازیکن برای رویارویی با برنتفورد در دسترس باشد.

خوش شانسی گواردیولا: امری ستاره‌اش را ندارد

به گزارش "ورزش سه"، اولی واتکینز، مهاجم استون ویلا، در دیدار روز چهارشنبه مقابل منچسترسیتی غایب خواهد بود.

این ملی پوش انگلیسی در جریان پیروزی 2-0 شنبه مقابل ولورهمپتون از ناحیه همسترینگ آسیب دید. او می‌خواست در نیمه دوم هم به بازی ادامه دهد اما دکتر به او توصیه کرد که ریسک نکند و از بازی خارج شود.

اونای امری، سرمربی استون ویلا، تایید کرد که این یک مصدومیت کوچک بوده اما فقط قرار است به همراه جیکوب رمزی بازی پیش رو را از دست بدهند.

امری در کنفرانس خبری پیش از بازی خود گفت: "این دو بازیکن برای فردا در دسترس نخواهند بود. مصدومیت‌های کوچکی دارند. جیکوب رمزی آنطور که می‌خواهد، آماده نیست. ما در مورد وضعیت او عجله نمی‌کنیم. برای فردا او در دسترس نخواهد بود. در مورد اولی واتکینز، کم و بیش همینطور است. مصدومیت اولی یک آسیب کوچک است، با چند روز استراحت، شاید او برای بازی بعدی در دسترس باشد."

2006442

استون ویلا در بازی رفت منچسترسیتی را شکست داد اما امری می‌داند که بازی چهارشنبه شب آزمون بسیار متفاوتی خواهد بود. این مربی اسپانیایی افزود: "بازی سختی است و ما به آن‌ها احترام می‌گذاریم. بازی مقابل منچسترسیتی بسیار سخت است و اینکه خارج از خانه است این کار را بسیار سخت می‌کند. بازیکنان گواردیولا برخی از بهترین‌های جهان هستند، اما ما بسیار هیجان زده و با انگیزه هستیم. ما کار خود را انجام می‌دهیم، سعی می‌کنیم هر روز بهتر شویم و بازیکنان مختلفی را اضافه کنیم زیرا شرایط بدی با تعداد زیادی از بازیکنان مصدوم داریم."

دیدگاه‌ها