کد خبر : 2018497 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 21:44 | 5.9K بازدید | 3 دیدگاه

یک‌سری چیزها آموزشی نیست و خلاقیت است:

نویدکیا:انتهای فصل می‌توانم بگویم کمک کردم یا نه!

محرم نویدکیا ابراز امیدواری کرد که در انتهای فصل بتواند رتبه قابل قبولی برای مس به دست آورد.

نویدکیا:انتهای فصل می‌توانم بگویم کمک کردم یا نه!

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا، سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر که با تساوی یک، یک به پایان رسید شرایط مسابقه و تیم فوتبال مس رفسنجان را شرح داد.

او درباره شرایط مسابقه گفت: بازی خیلی سنگین و خوبی بود. فشار خیلی زیادی به تیم آمد. تا قبل از اینکه گل بخوریم بازی خیلی خوبی انجام می‌دادیم و 3-4 موقعیت خیلی خوب هم در شرایط بازی و هم در ضربات ایستگاهی داشتیم اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم و تمرکزمان به هم ریخت، بعد از آن بازی متعادل شد. نیمه دوم را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. اما واقعیتی که وجود داشت از دقیقه 70 به بعد بازیکنان ما از نظر جسمی خسته بودند و تیم‌مان افتاد. 20 دقیقه آخر از لحاظ فوتبالی گل گهر از ما بهتر فوتبال بازی کرد.

نویدکیا در ادامه گفت: با همه این شرایط در جمع‌بندی، باتوجه به بازی با پیکان که چند روز قبل داشتیم و 120 دقیقه بازی کرده بودیم و تعداد نفراتی که بخواهیم جایگزین کنیم خیلی کم است، برای همین باید از بازیکنانم تشکر کنم که تلاش‌شان را کردند که بتوانند بازی را برگردانند اما متاسفانه نتوانستیم و این برای ما کمی اذیت‌کننده است چون خیلی از بازی‌ها را در خانه از دست می‌دهیم. باید سعی کنیم با کیفیت بهتر در بازی‌های خانگی امتیاز بگیریم.

2013217

نویدکیا درباره عدم تمرکز مهاجمان مس گفت: مشکلی که نبود، در ضربات آخر یکسری چیزها آموزشی نیست و خلاقیت خود بازیکنان است، اگر ما در بازی قبل ما از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم که به 120 دقیقه نرود در این مسابقه هم عملکرد بهتری داشتیم.

نویدکیا درباره شرایط جوی و بارندگی در جریان مسابقه گفت: هیچ ارتباطی به باران ندارد، کیفیت زمین خوب بود و نمی‌توانم بگویم چون باران آمد ما برنده نشدیم.

نویدکیا در انتها گفت: توقعات از خودم و بازیکنانم بیشتر است تا شرایط را بهتر کنیم و امیدوارم در نهایت که لیگ تمام می‌شود ببینیم کسی که بالاسر این تیم بوده توانسته کمک کند یا خیر!

دیدگاه‌ها