کد خبر : 2018653 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 14:50 | 50.5K بازدید | 65 دیدگاه

امباپه دور از انتظار

امید اول بارسلونا در جهنم زرد غیب شد!

دیشب خبری از درخشش جلاد بارسا در لیگ قهرمانان اروپا نبود. بازیکنی که حالا امید بارسا شده تا رئال به پانزدهمین قهرمانی اروپای خود نرسد.

امید اول بارسلونا در جهنم زرد غیب شد!

به گزارش "ورزش سه"، موندودپورتیوو، نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا، واکنش جالبی به عدم درخشش کیلیان امباپه در بازی شب گذشته برابر دورتموند نشان داد.

2017428

ژاویر بوش در ستون خود نوشت: «جلاد بارسا در لیگ قهرمانان، تبدیل به امید هواداران بارسا شده تا رئال به پانزدهمین لیگ قهرمانان خود دست پیدا نکند، کسی که در سال‌های اخیر کابوس هواداران بارسلونا بوده، حالا امید اول آنهاست تا رئال مادرید در سالی که کورتوا و دو مدافع اصلی خود را در اختیار نداشته، ولی احتمالا در فینال خواهد بود، قهرمان نشود. 

کیلیان برابر دورتموند در بیشتر دقایق محو بود ولی برای او هنوز بازی برگشت باقی‌مانده و امید به فتح دو جام هیجان‌انگیزتر دیگر، لیگ قهرمانان اروپا و یورو 2024. او قرار بود ناجی تیم لوئیس انریکه باشد اما ناگهان شکست شب گذشته در دورتموند (1-0) راهیابی تیم فرانسوی به فینال ومبلی را بسیار پیچیده کرد.

2017360

یک گل عالی از فولکروگ در نیمه اول باعث شد که نیکولا سارکوزی و الخلیفی روی سکوهای سیگنال ایدونا پارک خشکشان بزند. نکته این است که اگر بازی 100 بار برگزار می‌شد، در 99 بار پی اس جی نتیجه مثبت می‌گیرد. 6 موقعیتی که پی اس جی در نیمه دوم از دست داد بسته به این‌که بازی برگشت چگونه به پایان برسد، می‌تواند در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا ثبت شود. به ویژه، آن ضربه سر فابیان روئیز، کاملاً تنها در محوطه جریمه یا دو ضربه‌ای که به تیر برخورد کرد. سه‌شنبه بعد در پارک دو پرنس بازی برگشت خواهد بود و باید دید امباپه به یک فینال دیگر می‌رسد و مانع قهرمانی رئال خواهد شد یا خیر.»

دیدگاه‌ها