کد خبر : 2018721 | 13 اردیبهشت 1403 ساعت 22:07 | 23.9K بازدید | 31 دیدگاه

هامان: با زیدان از این وضعیت خارج می‌شوید

گزینه جذاب برای مربی‌گری بایرن: زیزو را بیاورید!

دتمار هامان، ستاره سابق بایرن مونیخ و کارشناس فعلی شبکه اسکای اسپورت، گزینه مدنظرش برای سرمربی‌گری باواریایی‌ها را معرفی کرد.

گزینه جذاب برای مربی‌گری بایرن: زیزو را بیاورید!

به گزارش "ورزش سه"، پس از ژابی آلونسو و یولیان ناگلزمان، رالف رانگنیک هم اعلام کرد قصدی برای قبول پیشنهاد بایرن مونیخ و نشستن بر روی نیمکت این تیم ندارد.

باشگاه مونیخی در چالشی عجیب گرفتار شده و مشخص نیست چه کسی قرار است فصل آینده جانشین توماس توخل شود. پس از منتفی شدن حضور رانگنیک، دتمار هامان نظرش را در مورد شرایط فعلی بایرن مونیخ اظهار کرد.

او گفت: تعجب نکردم که نمی‌آید. او را درک می‌کنم چون اگر به بایرن می‌آمد باید خیلی چیزها را در اتریش رها می‌کرد. او در آنجا موقعیت خوبی دارد و در یورو ۲۰۲۴ هم در یک گروه جالب قرار دارند. تیم خوبی هم دارند که می‌توانند تا مراحل بالا جلو بروند.

او اکنون ۶۵ سال دارد و ممکن است تحمل برخی فشارها را نداشته باشد. نمی‌خواهم بگویم اظهارات اولی هوینس علیه توخل در تصمیم او تاثیرگذار است اما وقتی چنین چیزهایی را می‌بینید فکر می‌کنید «شاید ۱۲ ماه دیگر هم چنین چیزهایی را درباره من بگویند.» این چیزها باعث شک و تردید می‌شود.

2017539

اگر بایرن می‌خواهد چهره خود را حفظ کند و تا حدودی از این وضعیت خارج شود، باید زین الدین زیدان را وارد باشگاه کند. البته این هم سختی‌هایی دارد. سوال این است که آیا او می‌خواهد این کار را انجام دهد یا نه. چون مربی‌ای در حد و اندازه‌های زیدان می‌تواند با خود بگوید «اگر من را واقعا می‌خواهید، چرا چند هفته پیش سراغم نیامدید؟»

دیدگاه‌ها