کد خبر : 2019201 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 11:59 | 12.8K بازدید | 27 دیدگاه

تکذیب شد: توخل هم حاضر نیست در بایرن بماند

منابع نزدیک به توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، اعلام کردند که مربی قصد ادامه همکاری با باشگاه را ندارد.

تکذیب شد: توخل هم حاضر نیست در بایرن بماند

به گزارش "ورزش سه"، نتایج نه‌چندان خوب بایرن مونیخ در این فصل باعث شد که آنها پس از بیشتر از یک دهه قهرمانی در رقابت‌های بوندسلیگا را از دست بدهند و مدیران این باشگاه به فکر ایجاد تغییر اساسی در کادر فنی این تیم افتادند.

چند هفته قبل بود که اعلام شد مدیران بایرن با توخل به توافق رسیدند که پس از پایان این فصل و با وجود اینکه او همچنان با این باشگاه قرارداد دارد، به همکاری با یکدیگر خاتمه دهند و جست‌وجو برای یافتن مربی جدید و جانشین او آغاز شد.

2018162

اما مشکلی که بایرن در حال حاضر با آن روبه‌رو است این است که نتوانسته گزینه خوبی را برای فصل آینده انتخاب کند و مذاکرات با مربیانی که مد نظر داشته به نتیجه نرسیده است و همین باعث شد که در روزهای گذشته شایعاتی درباره احتمال ادامه حضور توخل روی نیمکت این تیم به گوش برسد.

حالا اتلتیک مدعی شده است که یکی از افراد بسیار نزدیک به این مربی آلمانی که خواسته نامش آشنا شود خبر داده که او به هیچ وجه قصد ندارد پس از پایان این فصل به حضورش در بایرن ادامه دهد و جدایی او از نیمکت بایرن پس از پایان مسابقات فصل جاری قطعی است و شاید این کار را برای این باشگاه بیش از پیش دشوار کند.

دیدگاه‌ها