کد خبر : 2019345 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 23:26 | 10.9K بازدید | 13 دیدگاه

ژابی آلونسو: برای رسیدن به فینال بازی بزرگی با رم داریم

ژابی آلونسو، سرمربی بایرلورکوزن، امیدوار است تیمش با شکست رم به فینال لیگ اروپا صعود کند.

ژابی آلونسو: برای رسیدن به فینال بازی بزرگی با رم داریم

به گزارش "ورزش سه"، بایرلورکوزن در هفته سی و دوم بوندس‌لیگا به مصاف آینتراخت فرانکفورت رفت و با نتیجه پرگل 5-1 به برد دست پیدا کرد.

در این بازی لورکوزن به رکورد 48 بازی شکست ناپذیری رسید و با انگیزه زیاد به مصاف بازی حساس این هفته خواهد رفت. قهرمان بوندس‌لیگا باید در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل رم قرار بگیرد.

ژابی آلونسو پس از برتری تیمش در بازی امشب در نشست خبری گفت: "من بسیار راضی‌ام، خیلی جدی بازی کردیم. نتیجه تماشایی‌ای را ثبت کردیم و همچنین عملکرد ما جدی و متمرکز بود."

ذهنیت تیم؟

ذهنیت و ثبات تیم عالی است. از بازیکنانم سپاسگزارم، پس از بازی در رم، نگه داشتن تیم در چنین وضعیتی آسان نبود. بازیکنان می‌دانند چه کار کنند. همین کلید بزرگ موفقیت و ثبات ما در فصل جاری بوده است.

2018665

بازگشت آرتور آگوستو به ترکیب؟

آرتور خیلی خوب بود. در 5 دقیقه اول او به اندازه کافی آرام نبود. بازگشت بعد از 7 ماه کار آسانی نیست، اما او خوب کار کرد و بازیکن بسیار خوبی است. می‌دانیم که او در آینده بازیکن بزرگی می‌شود.

لیگ اروپا؟

ما هنوز بازی‌هایی برای رسیدن به اهداف بزرگ خود در تمامی رقابت‌ها پیش رو داریم. بازی بعدی برای ما بازی بزرگی است، بازی برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا: شانس رسیدن به فینال.

دیدگاه‌ها