کد خبر : 2019451 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 13:50 | 74.3K بازدید | 55 دیدگاه

صبر ستاره بارسا تمام شد: باید من را بفروشید!

مدیر برنامه ویتور روکه، ستاره بارسلونا، صحبت‌های تندی را علیه ژاوی مطرح کرده است.

صبر ستاره بارسا تمام شد: باید من را بفروشید!

به گزارش "ورزش سه"، روکه پس از پیوستن به بارسلونا در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته انتظار داشت که فرصت بیشتری برای حضور در میدان به او داده شود اما این اتفاق نیفتاد تا شرایط به شکل دیگری برای این بازیکن پیش برود.

در روزهای اخیر شایعات بسیاری درباره نارضایتی این ستاره برزیلی از شرایطش در بارسا به گوش رسیده است و حتی گفته شده بود که این احتمال وجود دارد که او در پایان فصل به‌صورت قرضی از این باشگاه جدا شود اما حالا مدیر برنامه او صحبت‌های نسبتا تندی را مطرح کرده است.

آندره کوری درباره شرایط این بازیکن به خبرنگاران گفت: «ویتور روکه به‌صورت قرضی بارسلونا را ترک نخواهد کرد و اگر قرار باشد جدا شود به‌صورت دائمی خواهد بود. او شایستگی این را دارد که فرصت بیشتری برای بازی داشته باشد، هیچکس درک نمی‌کند که چرا آنها به او بازی نمی‌دهند.

ژاوی هرگز صحبتی با این بازیکن انجام نداده و من این شرایط را درک نمی‌کنم. این وضعیت درست نیست. روکه باید بیشتر تلاش کند و منتظر موقعیت مناسب برای درخشش باشد اما دیدارهای زیادی بود که او می‌توانست در آن به میدان برود اما فرصتی به او داده نشد.

1997877

او بسیار هیجان‌زده است که بتواند توانایی‌هایش را در زمین نشان دهد. در بارسلونا خبرنگارهای بسیاری هستند که صحبت‌های غیرمنطقی می‌کنند، آمارهای اشتباه می‌دهند و حرف‌هایی می‌زنند که درست نیستند. این وضعیت کمکی به بهبود شرایط نمی‌کند.

نگاه کنید که چه اتفاقی در رئال مادرید برای وینیسیوس جونیور رخ داد. دو فصل و نیم طول کشید تا او شروع به بازی در ترکیب اصلی کند. اما اینجا در بارسلونا در عرض دو ماه جنجال بسیاری ایجاد می‌شود و مردم به جای اینکه به روکه کمک کنند، می‌خواهند او را بکشند.

اگر بارسلونا شانسی به این بازیکن ندهد، ما باید صحبتی با باشگاه داشته باشیم تا راه حلی برای این وضعیت پیدا کنیم. انتقال قرضی شاید به او ضربه بزند. اگر او به‌صورت قرضی به تیم دیگری منتقل شود، دوران فوتبالش با خطر بزرگی مواجه خواهد شد. بهترین اتفاق برای او این است که در بارسلونا بماند اما اگر این کار ممکن نباشد، تلاش می‌کنیم تا او را به‌صورت دائمی از این باشگاه جدا کنیم.

1988048

من و روکه در حالی تصمیم گرفتیم که او به بارسلونا بپیوندد که پیشنهادهای دو برابر از سوی باشگاه‌های دیگر داشتیم. در بارسلونا خوشحال هستیم و می‌خواهیم ادامه دهیم. اگر این اتفاق ممکن نباشد، دیداری با رئیس باشگاه و دکو خواهیم داشت تا راه حلی پیدا کنیم که برای تمام طرفین خوب باشد.

من به هیچ وجه ژاوی را درک نمی‌کنم! او به بازیکنانی مانند فرمین و کوبارسی و یامال فرصت بازی می‌دهد اما هیچ شانسی به روکه نداد. او در حالی بارسلونا را انتخاب کرد که می‌توانست به باشگاه دیگری با دستمزد دو برابر برود اما فقط می‌خواست برای بارسا بازی کند.

ما این موضوع را ثابت خواهیم کرد و من اطمینان دارم که او به بازیکن بسیار بزرگی تبدیل خواهد شد اما اگر در بارسا به ما اجازه درخشش ندهند، به دنبال راهی دیگر خواهیم گشت.»

دیدگاه‌ها