کد خبر : 2019916 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 06:43 | 16.9K بازدید | 1 دیدگاه

در مورد نقل و انتقالات صحبتی نداریم

اکبرپور: با آقا مجتبی خیلی پیشرفت کردیم

مدافع آلومینیوم درباره شایعات نقل و انتقالاتی که پیرامون او وجود دارد، توضیح داد.

اکبرپور: با آقا مجتبی خیلی پیشرفت کردیم

به گزارش "ورزش سه"، یونس اکبرپور که پدیده آلومینیوم در فصل جاری محسوب می‌شود، درباره پیروزی این تیم مقابل پیکان گفت: بازی سختی بود.‌ پیکان تیم قابل احترامی است اما با نکاتی که آقا مجتبی گفته بودند و تلاشی که بچه‌ها کردند، توانستیم بازی را ببریم. البته شرایط جوی کار را سخت کرد اما با تمرکز کامل توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و به هواداران عزیزمان تقدیم کنیم.

او در خصوص شرایط خوب خود در این فصل عنوان کرد: من نسبت به پارسال شرایط بهتری دارم و با آمدن کادرفنی جدید و در راس آنها آقا مجتبی توانستم خیلی پیشرفت کنم. بقیه بچه‌ها هم همین شرایط را دارند. ایشان واقعا خیلی به جوان‌ها کمک می‌کنند و مربی بادانشی هستند.

اکبرپور درباره مذاکراتی که با برخی از بازیکنان آلومینیوم شده و ناراحتی مجتبی حسینی را در پی داشته، توضیح داد: همه بچه‌های ما خوب کار کردند اما تمرکز همه بچه‌ها روی بازی‌های آینده است تا فصل را خوب تمام کنیم. به جز این به چیزی فکر نمی‌کنم.

مدافع چپ آلومینیوم در واکنش به اینکه در طول فصل شنیده می‌‌شد مورد توجه یحیی گل‌محمدی و چند مربی خارجی لیگ برتر قرار دارد، گفت: رسانه‌ها می‌نوشتند و من زیاد خبر نداشتم. هیچ مذاکره مستقمی نبود و تمرکز ما روی تیم است.

دیدگاه‌ها