کد خبر : 2020790 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 11:03 | 31.6K بازدید | 8 دیدگاه

السد در جنگ رئال و پاریس چه می‌خواهد؟

واکنش باشگاه قطری به جدایی امباپه (عکس)

باشگاه السد قطر در توئیتی عجیب با استفاده از ایموجی لاک پشت، به اخبار جدایی امباپه از پی اس جی واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه قطری به جدایی امباپه (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که کیلیان امباپه ستاره فرانسوی فوتبال جهان به تازگی در صفحه شخصی خودش با انتشار کلیپی از پاری سن ژرمن خداحافظی کرده و قرار است امروز در مراسمی که تیمش در پارک دو پرنس برگزار می‌کند، اخبار نقل و انتقالاتی اغلب حول نام او می‌چرخد و البته برای بسیاری از هواداران فوتبال مشخص است که آینده او در رئال مادرید ادامه خواهد داشت.

در چنین شرایطی باشگاه السد قطر در صفحه رسمی خود در X (توئیتر سابق)، پیامی منتشر کرد که توجهات را به خود جلب کرد؛ این باشگاه با استفاده از دو ایموجی 🐢⏳، که نماد کیلیان امباپه است، به شایعات جذب او دامن زده است.

این اتفاق در شرایطی رقم خورده که قطعا جذب امباپه برای السد قطر دشوار خواهد بود اما باید منتظر ماند و دید این باشگاه برای تابستان 2024 می‎‌خواهد از چه ستارگانی رونمایی کند. 

البته این توئیت با واکنش جالب دنبال کنندگان السد همراه شد. کاربری نوشت: آیا منظورت این است؟

2020928

کاربر دیگر که طرفدار رئال مادرید بود، نوشت:
یعنی هشت سال منتظر باشیم و بعد به السد برود؟!

2020927

همچنین یکی از هواداران السد نوشت:
به خدا قسم نیاز به این کارها نیست. این‌ها جلوی موفقیت ما را می‌گیرند! 😁

2020929

کاربری دیگر واکنش عجیبی نشان داد و نوشت:
لاک پشت + ساعت شنی، به معنای امباپه نیست. این علامت‌ها به ما می‌گوید که مذاکرات الان به کندی انجام می‌شود و دو ماه بعد به ما خواهند گفت!

2020930

لازم به ذکر است در روزهای اخیر اخباری درباره انتقال لوئیز آلبرتو بازیکن اسپانیایی لاتزیو به یک تیم قطری منتشر شده ولی باز هم اینکه او قرار است به السد یا الدحیل بپیوندد مشخص نیست.

دیدگاه‌ها