کد خبر : 2020826 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 12:59 | 48.6K بازدید | 36 دیدگاه

حق تیبو است در فینال باشد

کورتوا مثل رونالدو: چرا به او شک دارید!

آلوارو بنیتو، بازیکن رئال در دهه 90 و مربی سابق نوجوانان باشگاه، معتقد است تیبو کورتوا لایق بازی در فینال لیگ قهرمانان است.

کورتوا مثل رونالدو: چرا به او شک دارید!

به گزارش "ورزش سه"، تیبو کورتوا قبل از شروع فصل به شدت از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و گفته می‌شد نمی‌تواند در فصل 24-2023 به میدان برود. 

تیبو اما با تلاش فراوان در اواخر ماه مارس برگشت ولی با یک مصدومیت خفیف یک ماه دیگر نیز عقب ماند تا اینکه بالاخره دو هفته پیش توانست به میدان برود. تیبو ولی در هر دو بازی برابر بایرن در نیمه نهایی نیمکت‌نشین بود و لونین بازی کرد.

2018269

گلر اوکراینی به خوبی توانست جای خالی کورتوا را پر کند و حالا تردید وجود دارد که او در فینال بازی کند یا کورتوایی که کاملا آماده به نظر می‌رسد. تیبو دیشب برابر گرانادا نیز فیکس بود.

بنیتو در این رابطه گفت: «هر احتمالی را می‌توان در نظر گرفت و از نظر من این نباید هیچ مشکلی برای کادر فنی باشد. اگر تیبو در شراط خوبی باشد، او باید بازی کند چون بهترین دروازه‌بان دنیاست. البته درک می‌کنم از نظر احساسی تصمیم بسیار مشکلی برای کارلو آنچلوتی خواهد بود. لونین در غیاب کورتوا در سطحی عالی بازی کرد اما فراموش نکنیم اگر کورتوا مصدوم نمی‌شد، اصلا به لونین بازی نمی‌رسید. اگر رونالدو از مصدومیت صلیبی بر می‌گشت و به مرز آمادگی می‌رسید، کسی می‌توانست در فینال به او بازی ندهد؟ کورتوا هم مثل رونالدو است و کسی نباید به کیفیت او شک کند.»

دیدگاه‌ها