کد خبر : 2021606 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 21:26 | 24.2K بازدید | 3 دیدگاه

شرکت هواپیمایی، معرف جدیدترین بازیکن اردوی آلمان

دیوید رائوم از لایپزیش به اردوی تیم ملی فوتبال آلمان دعوت شده است.

شرکت هواپیمایی، معرف جدیدترین بازیکن اردوی آلمان

به گزارش "ورزش سه"، دیوید رائوم از لایپزیش به تیم ملی فوتبال آلمان دعوت شده است. لوفت هانزا، یک شرکت هواپیمایی در فرانکفورت، در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد این مدافع 26 ساله به تیم ملی آلمان دعوت شده است.

در توضیح پستی که برای اعلام دعوت این بازیکن منتشر شده، نوشته شده است: "این آخرین اعلام برای مسافر دیوید رائوم است، دیوید رائوم لطفاً برای پرواز خود به مسابقات قهرمانی اروپا 2024 به گیت‌های ورودی نزدیک شوید!"

رائوم در این خصوص گفت: "احتمالاً این آخرین فرصت در دوران حرفه‌ای من است که در یک تورنمنت دیگر در آلمان بازی کنم. و البته حضور در آنجا یک رویای بزرگ است. مشتاقانه منتظر هر بازی هستم، به خصوص بازی افتتاحیه و اینکه جو ورزشگاه چگونه خواهد بود. اگر بازی اول را ببریم، ممکن است اتفاق بزرگی بیفتد و بازی به بازی برای ما بهتر شود."

2022284

رائوم تا کنون 20 بازی ملی انجام داده و جام جهانی 2022 تنها تورنمنت رسمی او با تیم ملی آلمان بود. او در هر سه بازی دور گروهی جام جهانی برای آلمان بازی کرده بود.

اتحادیه فوتبال آلمان از روز یکشنبه، اسامی بازیکنان حاضر در فهرست یولیان ناگلزمان برای مسابقات یورو 2024 را از طریق افراد مشهور و صفحات متفاوت معرفی می‌کند.

دیدگاه‌ها