کد خبر : 2023765 | 05 خرداد 1403 ساعت 07:45 | 29.6K بازدید | 32 دیدگاه

تراکتور در انتظار قهرمانی سپاهان یا رفسنجان!

سعید مظفری‌زاده می‌گوید تراکتور شانس حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

تراکتور در انتظار قهرمانی سپاهان یا رفسنجان!

به گزارش "ورزش سه"، تیم تراکتور در حالی مقابل پیکان به نتیجه تساوی رسید که با این نتیجه حالا شانس آسیایی تراکتور کاهش یافته و آنها بیشتر باید به نتایج جام حذفی چشم ببندند. اگرچه تراکتور از جام حذفی کنار رفته اما در صورت رخ دادن معادلات مختلف، ممکن است سهمیه را بگیرند.

سعید مظفری زاده در خصوص شانس سهمیه تراکتور گفت: ما باتوجه به جایگاه فعلی، هنوز لیگ برایمان ادامه دارد و شانس سوم شدن را داریم. از آنطرف هم به قهرمان جام حذفی بستگی دارد که چه تیمی باشد و اگر تیمی بین سه تیم اول باشد، ما سهمیه می‌گیریم.

مدیر تراکتور درباره احتمال سومی تراکتور در لیگ برتر اظهار داشت: همیشه امید را داریم و تلاشمان را می‌کنیم و امیدوارم تمرکز و دقتمان را کسب کنیم.

نکته جالب اینکه در صورت قهرمانی سپاهان در جام حذفی، تراکتور به عنوان تیم چهارم راهی آسیا خواهد شد و البته سهمیه لیگ قهرمانان را به جای نخبگان کسب خواهد کرد.

همچنین اگر مس رفسنجان قهرمان جام حذفی شود، سرخپوشان تبریزی با قرارگیری در رتبه سوم سهمیه لیگ نخبگان را می‌گیرند و با قرارگیری در رتبه چهارم، به لیگ قهرمانان می‌رسند.

باتوجه به شکست تراکتور در بازی رودررو با سپاهان، اگر هفته آینده سپاهان برنده بازی خود شود، تراکتور در هر صورت رتبه بهتر از چهارمی نخواهد گرفت.

دیدگاه‌ها