کد خبر : 2024013 | 06 خرداد 1403 ساعت 05:18 | 48.3K بازدید | 28 دیدگاه

نگرانی بزرگ دقیقی از خط دفاعی‌اش در جدال پرسپولیس

شمس آذر در شرایطی که تا ثانیه‌های پایانی شانس کسب یک برد بزرگ در خارج از خانه فاصله چندانی نداشت، با تساوی برابر نفت آبادان کار را پایان داد.

نگرانی بزرگ دقیقی از خط دفاعی‌اش در جدال پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، شمس آذر در شرایطی رتبه ششم جدول را از آن خود کرده که در جمع بالانشینان جدول تنها شرایط ناامیدکننده این تیم وضعیت گل‌های دریافتی‌اش است. آنها با دریافت 28 گل طی 28 هفته در هر بازی به طور میانگین یک گل دریافت کرده‌اند.

آنها البته هفتمین خط دفاعی برتر این فصل محسوب می‌شوند و با این شرایط باید مقابل پرسپولیسی قرار گیرند که دومین خط هجومی برتر فصل را در اختیار دارد.

آنها در بازی رفت نیز مقابل این تیم در شرایطی که حریف 10 نفره شده بود با دریافت گل بازنده زمین را ترک کردند تا رویای کسب امتیاز در استادیوم آزادی برای سعید دقیقی از بین برود.

باید دید سعید دقیقی قادر خواهد بود خط دفاعی جوان تیمش را برای بازی بزرگ و حساس هفته مقابل پرسپولیس با شرایط بدنی و ذهنی مناسب روانه زمین کند یا خیر. دیداری که آنها باید مقابل نفرات هجومی مثل عیسی آل کثیر، مهدی ترابی، اوستون اورونوف، سروش رفیعی، امید عالیشاه و حتی دانیال اسماعیلی فر و عبدالکریم حسن یک روز سخت و آزمونی بزرگ را پشت سر بگذارند.

دیدگاه‌ها