کد خبر : 2024320 | 07 خرداد 1403 ساعت 02:05 | 5.5K بازدید | 1 دیدگاه

ماروتا: لائوتارو مارتینز حتماً با اینتر تمدید می‌کند

جوزپه ماروتا، مدیر اینتر، تایید کرد که درخواست دستمزد لائوتارو مارتینز "موضوع" مذاکرات برای تمدید قرارداد است و از حضور مالکان جدید در این باشگاه استقبال کرد.

ماروتا: لائوتارو مارتینز حتماً با اینتر تمدید می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، ماروتا دقایقی قبل از آخرین بازی فصل مقابل هلاس ورونا با دازن صحبت کرد.

غول‌های سری آ در حال مذاکره برای تمدید قرارداد با کاپیتان خود لائوتارو مارتینز هستند، اما گزارش‌ها حاکی از آن است که او درخواست حقوق بالایی را کرده است.

ماروتا با تأیید این موضوع به اف‌سی‌اینتر ۱۹۰۸ گفت: "وقتی با بازیکنان مذاکره می‌کنید، حقوق همیشه موضوع اصلی است. مذاکرات متوقف نشده است، اما ما مجبور شدیم کمی سرعت را کم کنیم زیرا بحث تغییر مدیریت مطرح بود. در واقع، ما اطمینان داریم، زیرا این بازیکن تمایل زیادی به ادامه کار با ما دارد و این اصلی است که از هر مذاکره احتمالی محافظت می‌کند."

2026971

هفته گذشته لائوتارو گفت که برای امضای قرارداد جدید با اینتر عجله دارد. حضور او در این باشگاه به‌طور رسمی در ژوئن ۲۰۲۵ به پایان می‌رسد. در همین حال، نراتزوری مالک جدیدی پیدا کرد. صندوق آمریکایی تصاحب باشگاه را پس از عدم بازپرداخت وام نزدیک به ۴۰۰ میلیون یورو توسط ژانگ تکمیل کرد.

ماروتا گفت: "استیون [ژانگ] به یک هوادار پرشور تبدیل شده است و امیدوارم ماجراهای ما را دنبال کند. من از صندوق جدیدی استقبال می‌کنم که توسط افرادی تشکیل شده است که تضمین‌های زیادی ارائه کرده‌اند."

دیدگاه‌ها