کد خبر : 2024372 | 07 خرداد 1403 ساعت 12:15 | 37.1K بازدید | 17 دیدگاه

رونمایی از یک بازیکن قبل از پرسپولیس

سعید دقیقی از یک هافبک جدید در ترکیب تیمش در آستانه دیدار با پرسپولیس استفاده کرد.

رونمایی از یک بازیکن قبل از پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، شمس‌آذر قزوین فردا بازی حساسی را در خانه مقابل پرسپولیس برگزار می‌کند که سعید دقیقی پیش از این مسابقه سرنوشت‌ساز برای قهرمانی لیگ برتر، در دیدار با صنعت نفت آبادان تصمیم گرفت تا مهره‌های جدیدی مثل سجاد جعفری که در هفته‌های گذشته و تمرینات عملکرد خوبی داشتند را در ترکیب قرار بدهد و آماده جدال با سرخ‌پوشان کند.

سجاد جعفری که پس از درخشش در نفت مسجدسلیمان راهی ذوب‌آهن شد و در تابستان گذشته هم به شمس‌آذر پیوست، در دیدار اخیرشان مقابل صنعت نفت به ترکیب بازگشت و یکی از بهترین‌های تیمش بود تا بدون شکست به استقبال دیدار با پرسپولیس بروند.

2027038

هافبک تکنیکی و سرعتی شمس‌آذر که در دیدار برگشت لیگ برتر مقابل استقلال هم در ورزشگاه آزادی موثر کار کرد و روی گل تیمش نقش داشت، حالا به دنبال درخشش برابر پرسپولیس است و انگیزه زیادی دارد تا دوباره با نظر دقیقی در این بازی به میدان برود و فرصت گلزنی یا پاس گل به دست بیاورد.

جعفری در دیدار مقابل صنعت نفت در کنار کمک به خط دفاعی و جلوگیری از گل شدن یک تک به تک آبادانی‌ها، با دوندگی زیاد و ریتم دادن به شکل بازی تیمش کاری کرد تا شکل بازی خوبی پیدا کنند و البته بدشانس هم بود که یک ضربه او با کمترین فاصله از تیرک به بیرون رفت و در دقیقه 86 هم که بازی با نتیجه دو بر یک به سودشان بود، تعویض شد.

شمس‌آذر برای مسابقه با پرسپولیس انگیزه خاصی دارد و جعفری هم امیدوار است مثل دیدار اخیرشان برابر صنعت نفت، در بازی فردا هم فرصت خودنمایی به دست بیاورد و نتیجه بگیرند.

دیدگاه‌ها