کد خبر : 2024658 | 08 خرداد 1403 ساعت 14:49 | 12.5K بازدید | 8 دیدگاه

پیروزی والیبال چلنج‌کاپ زنان ایران برابر هنگ‌کنگ

تیم ملی والیبال زنان ایران در ششمین روز از مسابقات چلنج‌کاپ زنان آسیا در حالی برابر هنگ‌کنگ به برتری دست یافت که دو ملی‌پوش هنگام مسابقه مصدوم شدند.

پیروزی والیبال چلنج‌کاپ زنان ایران برابر هنگ‌کنگ

به گزارش "ورزش سه" و نقل از تسنیم، تیم ملی والیبال زنان ایران امروز (سه شنبه هشتم خرداد) در مرحله حذفی سومین دوره چلنج‌کاپ زنان آسیا به مصاف تیم ملی هنگ‌کنگ رفت و به برتری سه بر یک دست یافت.

شاگردان پدیده بلوری‌زاده در ست‌های اول و دوم با نتیجه مشابه 26 بر 24 به پیروزی رسیدند. در ست سوم تیم ملی هنگ‌کنگ با نتیجه 25 بر 19 به برتری رسید و در نهایت تیم ایران با برتری 25 بر 19 در ست چهارم به پیروزی در این دیدار دست یافت تا فردا در آخرین روز مسابقات برای مقام پنجمی به میدان برود.

در دیگر بازی امروز هند با نتیجه 3 بر یک اندونزی را شکست داد تا حریف ایران برای مقام پنجمی آسیا شود. تیم ملی والیبال زنان ایران فردا (چهارشنبه نهم خرداد) در آخرین مسابقه خود برای جایگاه  پنجم به مصاف تیم هند می‌رود که این مسابقه از ساعت 8:30 صبح به وقت ایران شروع خواهد شد.

تیم‌های ویتنام، استرالیا، فیلیپین و قزاقستان در مرحله حذفی چلنج‌کاپ زنان آسیا برای مقام‌های اول تا چهارم مبارزه می‌کنند.

دیدگاه‌ها