کد خبر : 2025348 | 11 خرداد 1403 ساعت 16:36 | 62.7K بازدید | 256 دیدگاه

متأسفانه شاهد تصمیمات مغایر با عدالت و انصاف هستیم

استقلال: درخواست ما برای تغییر داور و میزبانی رد شد!

باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای، از تلاش‌هایش برای تغییر میزبانی دیدار با پیکان خبر داده است.

استقلال: درخواست ما برای تغییر داور و میزبانی رد شد!

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی فردا به مصاف پیکان می‌رود که بازی این تیم در استادیوم بدون تماشاگر دستگردی برگزار می‌شود. این اتفاق در شرایطی رخ خواهد داد که آبی‌ها شانس کسب عنوان قهرمانی دارند و اگر به این عنوان دست پیدا کنند، باید بدون حضور هواداران این جشن را برپا کنند.

این موضوعی است که در هفته‌های قبل با اعتراض هواداران استقلال همراه بوده و در شرایطی که تصور می‌شد مکان برگزاری این دیدار تغییر کند، ولی چنین نشد. حالا نیز باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای عجیب از اقدامی قاطع برای تغییر مکان برگزاری این بازی خبر داده که البته این اقدام قاطع چندان هم موثر واقع نشده و استقلال باید در ورزشگاه خالی به مصاف پیکان برود.

2028413

در متن اطلاعیه آبی‌ها آمده است:

باشگاه استقلال در اقدامی قاطع، طی نامه‌های رسمی به دنبال برگزاری بازی خود با پیکان در ورزشگاهی عدالت‌آفرین و همچنین قضاوت داورانی بدون شائبه است.

در اولین اقدام، استقلال در نامه‌ای (مورخ ۱۴۰۳/۳/۶) خواهان برگزاری بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد یا ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک شد تا ضمن رعایت عدالت، هواداران استقلال هم از مزایای برگزاری بازی در ورزشگاهی با امکانات مناسب بهره‌مند شوند.

در ادامه، با استناد به عدم تطابق ورزشگاه دستگردی با استانداردهای AFC و همچنین تغییر محل برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان به قزوین، استقلال طی نامه‌ای دیگر، باز هم خواستار تغییر ورزشگاه بازی خود شد (مورخ ۱۴۰۳/۳/۹).

2027575

در جلسه‌ای که روز گذشته با حضور سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال و مسئولان برگزاری بازی برگزار شد، برخی از مسئولان با استدلال‌های ارائه شده موافقت خود را با تغییر مکان اعلام کردند. با این حال، باشگاه پیکان با این موضوع مخالفت کرد و عنوان داشت که تغییر محل برگزاری بازی با پرسپولیس با رضایت آن‌ها انجام شده و آن‌ها تمایلی به تغییر مکان بازی با استقلال ندارند.

در اقدامی دیگر، باشگاه استقلال نسبت به انتخاب برخی داوران که شائبه‌هایی پیرامون آن‌ها مطرح است، برای قضاوت در هفته پایانی اعتراض کرده و طی نامه‌ای رسمی (مورخ ۱۴۰۳/۳/۱۰) خواهان تغییر آن داوران شده است.

با وجود تلاش‌های بی‌وقفه باشگاه استقلال برای احقاق حقوق هواداران، متاسفانه شاهد تصمیماتی هستیم که مغایر با عدالت و انصاف بوده و این موضوع جای تامل دارد.

دیدگاه‌ها