کد خبر : 2025543 | 12 خرداد 1403 ساعت 12:32 | 24.5K بازدید | 35 دیدگاه

تکلیف دستکش طلایی لیگ امروز مشخص می‌شود

سیدحسین و پورحمیدی امروز برای دریافت دستکش طلایی لیگ برتر رقابت می‌کنند.

تکلیف دستکش طلایی لیگ امروز مشخص می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال، در هفته آخر لیگ با انگیزه‌های فراوانی به مصاف تیم پیکان می‌رود. یکی از دلایل اصلی این انگیزه‌ها، رقابت تنگاتنگ او با حسین پورحمیدی، دروازه‌بان تراکتور، برای کسب عنوان بهترین گلر لیگ و دریافت جایزه دستکش طلایی است. حسینی پس از بازی درخشان مقابل گل گهر، شمار کلین شیت‌های خود را به عدد 17 رساند و به طور مشترک با پورحمیدی در صدر این جدول قرار گرفت.

این رقابت جذاب در هفته آخر لیگ به اوج خود خواهد رسید، زیرا نتیجه این بازی‌ها برنده نهایی جایزه دستکش طلایی را مشخص می‌کند. حسینی از این فرصت به عنوان یک پله مهم برای نشان دادن توانایی‌ها و تثبیت جایگاه خود به عنوان یکی از بهترین دروازه‌بان‌های لیگ استفاده خواهد کرد. او می‌داند که هر اشتباه کوچکی می‌تواند به قیمت از دست رفتن این عنوان مهم تمام شود، بنابراین تلاش خواهد کرد تا با تمرکز و دقت بالا، دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

2015317

علاوه بر این، انگیزه‌های شخصی حسینی نیز در این رقابت نقش مهمی ایفا می‌کند. او به خوبی می‌داند که کسب جایزه دستکش طلایی می‌تواند اعتبار و شهرت بیشتری برای او به ارمغان بیاورد و برای رسیدن به قفس توری تیم ملی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. این دستاورد نه تنها موفقیتی بزرگ برای خود او خواهد بود، بلکه به تیم استقلال نیز اعتبار بیشتری خواهد بخشید و حمایت هواداران را به دنبال خواهد داشت.

2028377

از سوی دیگر، رقابت با تیم پیکان نیز اهمیت خاصی دارد. استقلال در این بازی نیاز دارد تا ضمن کسب پیروزی، امیدوار به توقف پرسپولیس باشد تا سه امتیاز مهم را کسب کند و به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. این امر موجب می‌شود تا انگیزه‌های حسینی برای کلین‌شیت در این بازی دو چندان شود و او تمام تلاش خود را برای بسته نگه داشتن دروازه تیمش به کار گیرد.

دیدگاه‌ها