کد خبر : 2047626 | 21 خرداد 1403 ساعت 10:44 | 20.3K بازدید | 58 دیدگاه

یونس باهنر: ماشین‌سازی آینه عبرت تراکتور است

یونس باهنر اعتقاد دارد که بایدهوشیار بود و ماشین‌سازی را آینه عبرت برای تراکتور قرارداد تا اجازه نابودی به او ندهند.

یونس باهنر: ماشین‌سازی آینه عبرت تراکتور است

به گزارش ورزش سه، یونس باهنر بازیکن و کاپیتان سابق تراکتور و مدیر تیم مس سونگون ورزقان در گفت‌وگویی با خبرنگار ورزش سه صحبت‌های جالبی را در خصوص تراکتور مطرح کرد.

باهنر در خصوص وضعیت مبهم تراکتور گفت: درگیر هفته پایانی لیگ آزادگان هستم و زیاد از اتفاقات این تیم اطلاع ندارم ولی چه بخواهیم و نخواهیم همه در فوتبال آذربایجان از شرایط تراکتور مطلع هستند و من هم مثل همه فوتبالدوستان اخبار را پیگیری می‌کنم و موضوعات را رصد می‌کنم ولی شرایط خوشایند نیست و به نظر می‌رسد افرادی تلاش میکنند جو را برهم بزنند و تراکتور را به بیراهه ببرند.

2042008

بازیکن سابق پرسپولیس و کاپیتان تراکتور ادامه داد: ماشین‌سازی باید آینه عبرت تراکتور باشد و دوست‌دارانش باید هوشیار باشند و اجازه ندهند تراکتور را به مسیر ماشین بیندازند و نابود کنند. اگر یادتان باشد ماشین‌سازی در لیگ برتر بود و برخی‌ها می‌گفتند که آقای زنوزی ماشین را دادیم ببرید صافکاری ولی انداختید ته دره! آقای زنوزی هم گفتند بفرمایید و خودتان ببرید صافکاری، ولی الان ماشینی وجود ندارد که بخواهند صافکاری کنند و نقاشی! ماشین بعد از زنوزی چنان نابود شد که انگار از اول هم نبوده و نه سرمایه‌داری آمد و نه ارگانی و نه هواداری...

باهنر جو موجود در جامعه هواداری را عجیب می‌داند و توضیح می‌دهد: در شهر هر هواداری ما را می‌بیند از عدم تیمداری آقای زنوزی ابراز نگرانی می‌کند ولی در فضای مجازی شرایط متفاوت است و این موضوع برایم عجیب است که چرا دنیای واقعی و دنیای مجازی اینقدر با هم فرق دارد و دیگر نمی‌توان به هیچ چیز و هیچ کس اعتماد کرد. 

2042009

کاپیتان سابق تراکتور توسعه مهمی را به هواداران تیم سابق خود دارد: من زیاد اهل مصاحبه و رادیو و تلویزیون نیستم ولی خودم را با تمام وجود تراکتوری می‌دانم و الان وضعیت تراکتور اصلا خوشایند نیست و به این موضوع اطمینان دارم که تراکتور بعد از زنوزی تبدیل به ماشین بعد از زنوزی خواهد شد و الان مسئولان و متولیان استان باید پای حرف‌ها زنوزی بنشینند و وضعیت تراکتور از حالت فروپاشی خارج کنند و اگر امروز مشکلات زنوزی را نبینند و چاره نکنند باید بعد از زنوزی هر روز و هر هفته برای حل مشکلات تراکتور جلسه فوق‌العاده استانی برگزار کنند و دست به دامان این و آن شوند که مصاعدتی شود و بودجه‌ای دریافت کنند.

باهنر در پایان صحبت‌های خود گفت: هوادار نگران است، مسئول نگران است، مالک نگران است ولی کسی پا پیش نمی‌گذارد تا مشکل حل شود ولی این واقعیت دردناک را بدانید که ما در تبریز هیچ امکانات ورزشی حرفه‌ای نداریم و ما برای محل تمرین تیم مس سونگون در لیگ یک با مشکل چمن تمرینی روبه‌رو هستیم و اگر بنیان دیزل را از ساختار ورزشی تبریز حذف کنیم امکانات ورزشی برای ادامه فوتبال حرفه‌ای در تبریز نداریم.

دیدگاه‌ها